Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. ZÁHRADA A TRÁVNIK
  3. Husqvarna Automower® 415X

Husqvarna Automower® 415X

Husqvarna Automower® 415X je spoľahlivá a vysokovýkonná robotická kosačka zo série X-line, vhodná pre stredne veľké trávniky. Pokosí komplikované tráv... celý popis
Dostupnosť
nie je skladom
2 749 €
2 290,83 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:970471701
Kompletné špecifikácie

Husqvarna Automower® 415X je spoľahlivá a vysokovýkonná robotická kosačka zo série X-line, vhodná pre stredne veľké trávniky. Pokosí komplikované trávniky až do 1500 m2, vyznačuje sa systematickým prejazdovým kosením pre perfektne pokosené úzke priechody a hravo zvládne svahy so sklonom 40 %. Bezstarostná prevádzka vďaka elektrickému nastaveniu výšky kosenia funkciou TargetHeight, protimrazovej ochrane a časovaču počasia. Ľahko sa čistí a umýva hadicou. Ako člen nášho prémiového radu X-line je táto robotická kosačka vybavená Automower® Connect so sledovaním proti krádeži GPS a navigáciou s pomocou GPS. To preto aby ste mali kontrolu, nech ste kdekoľvek. Samozrejme všetko s dizajnom rady X-line: LED svetlomety, predný nárazník a špeciálne farebné kryty kolies.  Husqvarna Automower® 415X je vybavený systémom FOTA (automatická aktualizácia firmvéru vzduchom).

Pozor: kosačka sa dodáva bez inštalačného príslušenstva ( obvodový el. vodič, spojky el. vodiča, skoby na uchytenie el. vodiča ) 

Unikátne technológie vložené do úplne novej a prémiovej robotickej kosačky Automower® 415X s kombináciou veľmi efektívneho kosenia pomocou GPS aj extrémne komplikovanej záhrady s rozlohou do 1.500 m2 aj s úzkymi prechodmi. Kosačka používa aplikáciu Automower® Connect a poskytne dokonalú kontrolu činnosti kosačky priamo vo vašom smartfóne. Môžete uviesť kosačku do chodu, zastaviť ju, zaparkovať, skontrolovať a upraviť nastavenia, a tiež prijímať varovné správy a sledovať polohu kosačky v prípade odcudzenia a to nech ste kdekoľvek na svete. Integrovaný systém GPS vytvára mapu záhrady, vrátane umiestnenia ohraničujúcich a navádzacieho vodiča. Husqvarna Automower® 415X následne registruje, ktoré časti záhrady už kosačka kosila a podľa toho upravuje jej pohyb pri kosení. Tým zaistí optimálne pokrytie celej trávnatej plochy a určite excelentný výsledok kosenia. Tento systém je jednoducho povedané dokonalý a nepozná zábrany. Táto robotická kosačka je vybavené aplikáciou Automower® Connect a je kompatibilná s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že potom, čo vydáte prostredníctvom inteligentného mikrofónu hlasový povel, Automower® sa preorientuje na vyplnenie tohto príkazu. Robotická kosačka Husqvarna Automower® 415X vie svoju pracovnú dobu prispôsobiť počasí, čo znamená, že v čase rýchleho rastu trávy pracuje oveľa dlhšie. Za slnečného a suchého počasia alebo ku koncu sezóny kosí kratšiu dobu – tým šetrí trávnik a zároveň sa menej opotrebováva. Čo dodať? Už ju len vlastniť.

Automower® Connect
Aplikácia Automower® Connect vám poskytne dokonalú kontrolu činnosti vašej robotickej kosačky priamo vo vašom smartfóne. Môžete uviesť kosačku do chodu, zastaviť ju, zaparkovať, skontrolovať a upraviť nastavenia, a tiež prijímať varovné správy a sledovať polohu kosačky v prípade odcudzenia – nech ste kdekoľvek na svete.

Navigácia s pomocou GPS
Integrovaný systém GPS vytvára mapu záhrady, vrátane umiestnenia ohraničujúcich a navádzacích vodičov. Husqvarna Automower® 415X následne registruje, ktoré časti záhrady už kosačka kosila a podľa toho upravuje jej pohyb pri kosení. Tým zaistí optimálne pokrytie celej trávnatej plochy a excelentný výsledok kosenia. Určite odporúčame.

Automatické zvládanie priechodov
Automower® 415X automaticky rozpozná úzky priechod a prejde aj tým najužším. Pri prejazde úzkymi miestami mení dráhu, aby nedochádzalo k vytváraniu nepekných koľají.

LED svetlomety
Energeticky efektívne LED svetlomety pre lepšiu viditeľnosť a ovládanie kosačky aj v tme. Svetlá tiež začnú blikať, ak dôjde k poruche.

Vynikajúca interakcia
Automower® 415X ovládate s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že potom, čo vydáte prostredníctvom inteligentného mikrofónu hlasový povel, sa kosačka preorientuje na vyplnenie tohto príkazu. Môžete nahovoriť najčastejšie príkazy, napr. pre spustenie, zastavenie, parkovanie a získavanie informácie o aktuálnom stave kosačky, a to prostredníctvom vášho hlasového asistenta.

Funkcia TargetHeight pre lepšiu kvalitu trávnika
Pre lepšiu kvalitu trávnika funkcia TargetHeight znižuje automaticky výšku kosenia z MAX na definovanú výšku na dobu 10 dní.

Elektricky ovládané nastavenie výšky kosenia
Elektricky ovládané a jednoduché nastavenie výšky kosenia je prístupné z hlavného menu.

FOTA – bezdrôtová aktualizácia firmware
Možnosť vykonávať aktualizácie softvéru automaticky, bezdrôtovo, prostredníctvom aplikácie Automower® Connect.

1 navádzací vodič
Navádzací vodič pomôže kosačke nájsť cestu späť do nabíjacej stanice, čo skráti čas hľadania najmä v rozľahlých, členitých záhradách.

Jednoduché čistenie
Kryt a spodnú časť kosačky môžete umyť s použitím záhradnej hadice. Pomocou priloženého nástroja pre údržbu možno kryt ľahko sňať pre jednoduché čistenie vo všetkých dostupných miestach.

Protimrazová ochrana
Robotická kosačka automaticky preruší plán kosenia v mrazivých podmienkach, čím pomáha chrániť trávnik

Časovač počasia
Keď je aktivovaný časovač počasia, kosačka Automower® dokáže prispôsobiť čas kosenia rastu trávnika. Keď je rastová fáza nízka, automaticky skracuje čas kosenia. To chráni kosačku a trávnik.

Poradí si s nerovnými trávnatými plochami
Veľké kolesá, ktoré udržujú smer a poskytujú vynikajúcu trakciu aj na klzkom povrchu. Kosačka si poradí so sklonom až do 40 %.

Ochrana proti krádeži pomocou GPS
Kosačka okamžite začne sledovať GPS polohu a zasielať oznámenia vašim zariadeniam. Zvýši sa tým bezpečnosť vašej kosačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže a plus ochrana proti krádeži rôznych stupňov pre vysoký stupeň zabezpečenia. Pokiaľ je kosačka odcudzená, spustí sa alarm s vysokým zvukom a možno ho deaktivovať iba s jedinečným kódom kosačky.

Odolný voči vplyvom počasia
Robotická kosačka Automower® 415X môže byť vonku po celý deň a je navrhnutý tak, aby fungoval správne a bez dozoru bez ohľadu na poveternostné podmienky. Vďaka kvalitnej konštrukcii sa osvedčil aj v drsnom severskom podnebí.

Údaje o akumulátore

Kapacita akumulátora, Ah: 2.0 Ah
Typ akumulátora: Li-Ion
Napätie akumulátora: 18 V
Systém nabíjania: Automatický
Spotreba energie pri kosení: 20 W
Typická doba nabíjania: 60 min
Priemerný čas kosenia na jedno nabitie: 50 min

Výkon

Pokosená plocha za hodinu: 63 m²
Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča: 15 %
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 40 %
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 22 °
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití: 1500 m²
Hranice pracovnej oblasti: 1500 m² ±20 %
Pracovná kapacita, m²: 1500 m²

Rozmery / Hmotnosť

Výška kosenia, min – max: 20 – 50 mm
Šírka záberu, cm: 22 cm
Rozmery produktu, D x Š x H: 61 x 45 x 24 cm
Hmotnosť, kg: 9.7 kg

Špecifikácia motora

Typ motora žacieho systému: Bezkefový jednosmerný motor (BLDC)
Typ hnacieho motora: Bezkefový jednosmerný motor (BLDC)
Zdroj energie: Akumulátor

Vybavenie

Alarm: Áno
Systém kosenia: 3 otočné žacie nože ostré ako žiletka
Náhradné žacie nože: 6 ks
Následuj ohraničujúci vodič: Áno
Následuj navádzací vodič: 1
Typ rukoväte: Integrovaná
Reflektory: Áno
Signál z nabíjacej stanice: Áno
Zámok inštalácie: Áno
Klávesnica: Klávesnica a displej/ apl.
Senzor zdvihnutia: Áno
Ohraničujúci vodič: 0 m
Navigačný systém: Nepravidelný
PIN kód: Áno
Systém hľadania: Tri systémy hľadania
Skoby: 0 ks
Senzor náklonu: Áno
Časový zámok: Áno
Timer (časový spínač): Áno
Ultrazvukový senzor: Nie
Dezén kolies: Stredne hrubý
Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth®, Celulárne
 

 

Tovar zaradený v kategóriách
Otváracie hodiny

Pondelok:   8:30 - 12:00;   12:45 - 16:30

Utorok:       8:30 - 12:00;   12:45 - 16:30

Streda:        8:30 - 12:00;   12:45 - 16:30

Štvrtok:       8:30 - 12:00;   12:45 - 16:30

Piatok:         8:30 - 12:00;   12:45 - 16:30

Sobota:       dočasne zatvorené - informácie o otváracej dobe sledujte na našej stránke alebo na facebooku

Kde nás nájdete

CISÍK, s.r.o.

Sládkovičova 636/4

(za hlavnou križovatkou - smer Trenčín, pri Trenčane)

017 01  Považská Bystrica

Map
Kontakty
(Pondelok až piatok, 8:30-12:00; 12:45-16:30 hod)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk