- Úvod
- AKUMULÁTOROVÉ VÝROBKY HUSQVARNA
- Akumulátor HUSQVARNA BLi200
Akumulátor HUSQVARNA BLi200
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Akumulátor HUSQVARNA BLi200SKLADOM (doručenie do 3 dní)184,90 €/ ks150,33 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Integrovaný akumulátor s veľmi nízkou hmotnosťou, ktorý je určený pre prácu vo všetkých klimatických podmienkach. Robustná konštrukcia umožňuje až 1500 nabití. Je vybavený efektívnym chladením a intuitívnym 4-LED indikátorom nabíjania.
VLASTNOSTI

Flexibilný akumulátorový systém BLi-X
Vysoko výkonný 36V akumulátorový systém BLi-X ponúka širokú škálu možností, od ľahkých integrovaných akumulátorov až po chrbtové akumulátory. Naše akumulátory sú navrhnuté pre dlhú prevádzkovú dobu, rýchlo sa nabíjajú a rýchlo a ľahko sa vymieňajú, takže môžete pracovať bez prestávok. Akumulátorový systém BLi-X umožňuje flexibilné použitie v rôznom náradí značky Husqvarna. Vždy nájdete riešenie na mieru, ktoré dokonale vyhovuje vašim potrebám.
| Údaje o výrobku | Akumulátor BLi200, 36 V / 5,2 Ah / 187 Wh Číslo výrobku: 967 09 19‑01 |
| Napätie akumulátora | 36 V |
|---|---|
| Hmotnosť, kg | 1,31 kg |
| EAN | 7391736231671 |
| Akumulátorové | |
| Kapacita akumulátora, Ah | 5 Ah |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Výstupný výkon akumulátora | 180 Wh |
| Rozmery | |
| Výška výrobku | 115,6 mm |
| Dĺžka výrobku | 132 mm |
| Šířka výrobku | 98 mm |
Tovar zaradený v kategóriách









