- Úvod
- AKUMULÁTOROVÉ VÝROBKY HUSQVARNA
- Akumulátor HUSQVARNA BLi30
Akumulátor HUSQVARNA BLi30
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Akumulátor HUSQVARNA BLi30na objednávku281 €/ ks228,46 € bez DPH
Husqvarna BLi30 je výkonný integrovaný Li-Ion akumulátor s výkonom 270 Wh. Dlhá prevádzková doba na jedno nabitie a viac energie pre náročné použitie, napr. s výrobkami značky Husqvarna radu 300. Je vybavený 4-LED indikátorom nabíjania a môže byť aktívne chladený. Až 600 nabíjacích cyklov.
VLASTNOSTI

Systém výmenných akumulátorov
Flexibilný 36 V systém BLi-X spoločnosti Husqvarna ponúka napájanie z akumulátora pre všetky úlohy od ľahkých i náročných domácich prác až po profesionálne použitie. Jeden akumulátor je možné použiť pre niekoľko nástrojov a široká ponuka od ľahkých akumulátorov po chrbtové akumulátory umožňuje nájsť na mieru šité, výkonné riešenie, ktoré dokonale vyhovuje danej práci. Všetky akumulátory poskytujú vysoký výkon, sú určené na dlhodobé používanie a možno ich rýchlo dobíjať a vymieňať, čím sa zabezpečí nepretržité používanie.
| Údaje o výrobku | Akumulátor BLi30, 36 V, 7,5 Ah / 270 Wh Číslo výrobku: 967 93 77‑01 |
| Napätie akumulátora | 36 V |
|---|---|
| Hmotnosť, kg | 1,9 kg |
| EAN | 7391883975527 |
| Akumulátorové | |
| Kapacita akumulátora, Ah | 7,5 Ah |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Výstupný výkon akumulátora | 270 Wh |
| Rozmery | |
| Výška výrobku | 132 mm |
| Dĺžka výrobku | 155 mm |
| Šířka výrobku | 98 mm |









