- Úvod
- AKUMULÁTOROVÉ VÝROBKY HUSQVARNA
- Akumulátor HUSQVARNA BLi300
Akumulátor HUSQVARNA BLi300
- Akcia
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Akumulátor HUSQVARNA BLi300NEDOSTUPNÉ/ ksbez DPH
Integrovaný akumulátor s mimoriadne vysokou kapacitou, navrhnutý pre optimálnu produktivitu a dlhú životnosť za všetkých poveternostných podmienok. K dispozícii v niekoľkých konfiguráciách, cenovo dostupné predĺženie prevádzkovej doby, bez toho aby ste museli investovať do chrbtového akumulátora. Efektívne chladenie a intuitívny 4-LED indikátor nabíjania.
VLASTNOSTI

Flexibilný akumulátorový systém BLi-X
Vysoko výkonný 36V akumulátorový systém BLi-X ponúka širokú škálu možností, od ľahkých integrovaných akumulátorov až po chrbtové akumulátory. Naše akumulátory sú navrhnuté pre dlhú prevádzkovú dobu, rýchlo sa nabíjajú a rýchlo a ľahko sa vymieňajú, takže môžete pracovať bez prestávok. Akumulátorový systém BLi-X umožňuje flexibilné použitie v rôznom náradí značky Husqvarna. Vždy nájdete riešenie na mieru, ktoré dokonale vyhovuje vašim potrebám.
| Údaje o výrobku | BLi300, 36 V / 9 Ah / 324 Wh Číslo výrobku: 967 07 19‑01 |
| Napätie akumulátora | 36 V |
|---|---|
| Hmotnosť, kg | 1,9 kg |
| EAN | 7391736203456 |
| Akumulátorové | |
| Kapacita akumulátora, Ah | 9 Ah |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Výstupný výkon akumulátora | 324 Wh |
| Rozmery | |
| Výška výrobku | 115,6 mm |
| Dĺžka výrobku | 155 mm |
| Šířka výrobku | 98 mm |









