- Úvod
- AKUMULÁTOROVÉ VÝROBKY STIHL
- STIHL - FSA 45 Akumulátorový vyžínač
STIHL - FSA 45 Akumulátorový vyžínač
- Akcia
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar2
STIHL - FSA 45 Akumulátorový vyžínačna objednávku99 €/ ks80,49 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompaktný akumulátorový vyžínač Línie D na jednoduché vyžínacie práce okolo domu. Integrovaná batéria s ukazovateľom nabitia, nastaviteľný uhol žacej hlavy, jednoduchá obsluha. Stroje Línie D maju vstavaný akumulátor a dodávajú sa štandardne s nabíjačkou.
| Menovité napätie | 18 V |
| Trieda akumulátorového náradia | Línia D |
| Hmotnosť vyžínača | 2,3 kg |
| Hladina akustického tlaku LpA (dB(A)) | 77 |
| Hladina akustického výkonu LwA (dB(A)) | 87 |
| Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť | 1,7 / 4,9 m/s2 |
| Dĺžka bez žacieho nástroja | 1,1 m |
| Priemer žacieho nástroja | 250 mm |
| Štandardný žací nástroj | Žacia PolyCut 2-2 |
| Použitie aj s vyžínacím nožom | – |
| Rukoväť | okrúhla |
| Nastavenie hlavice bez použitia náradia | áno |
Súvisiaci tovar 2
0 hodnotenie
4,50 €
/
ks
3,66 €
bez DPH
4,50 €
/
ks
3,66 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
0 hodnotenie
15,90 €
/
ks
12,93 €
bez DPH
15,90 €
/
ks
12,93 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
Tovar zaradený v kategóriách














