- Úvod
- AKUMULÁTOROVÉ VÝROBKY STIHL
- STIHL - FSA 57 Akumulátorový vyžínač (bez akumulátora a nabíjačky)
STIHL - FSA 57 Akumulátorový vyžínač (bez akumulátora a nabíjačky)
- Akcia
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar4
STIHL - FSA 57 Akumulátorový vyžínač (bez akumulátora a nabíjačky)SKLADOM (doručenie do 3 dní)169 €/ ks137,40 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Najnovší akumulátorový strunový vyžínač s vynikajúcim rezným výkonom pre prácu v záhrade. Vďaka nízkej hmotnosti je práca s ním skutočne komfortná. Širka záberu 280 mm, mäkká, nastaviteľná rukoväť, žacia hlava AutoCut C 3-2 s vysunutím struny dotykom o zem. Veľmi tichá prevádzka, nevyžaduje ochranu sluchu.
Tovar je dodávaný bez akumulátora a bez nabíjačky!
Odporúčaný akumulátor: AK 10
Odporúčané akumulátory a nabíjačky vhodné pre jednotlivé stroje STIHL a VIKING a prevádzkové časy použitia nájdete na stihl.sk/akumulatory
| Menovité napätie | 36 V |
| Trieda akumulátorového náradia | Línia C |
| Hmotnosť vyžínača | 2,7* kg |
| Hladina akustického tlaku LpA (dB(A)) | 74 |
| Hladina akustického výkonu LwA (dB(A)) | 89 |
| Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť | 4,0 / 4,0 m/s2 |
| Dĺžka bez žacieho nástroja | 1,49 m |
| Priemer žacieho nástroja | 280 mm |
| Štandardný žací nástroj | Žacia hlavaAutoCut C 3-2 |
| Použitie aj s vyžínacím nožom | – |
| Rukoväť | okrúhla |
| Nastavenie rukoväte bez použitia náradia | áno |
| Popruhy | |
| Ochranné okuliare | | |
Súvisiaci tovar 4
- Akcia
0 hodnotenie
Cena pred zľavou
429 €
Ušetríte 100 €(- 23 %)
329 €
/
ks
267,48 €
bez DPH
23 % zľava
329 €
/
ks
267,48 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
- Akcia
0 hodnotenie
Cena pred zľavou
369 €
Ušetríte 100 €(- 27 %)
269 €
/
ks
218,70 €
bez DPH
27 % zľava
269 €
/
ks
218,70 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
0 hodnotenie
15,90 €
/
ks
12,93 €
bez DPH
15,90 €
/
ks
12,93 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
- Akcia
0 hodnotenie
Cena pred zľavou
84,90 €
Ušetríte 25 €(- 29 %)
59,90 €
/
ks
48,70 €
bez DPH
29 % zľava
59,90 €
/
ks
48,70 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
Tovar zaradený v kategóriách













