- Úvod
- LES A PÍLENIE
- Reťazové píly
- Motorová píla HUSQVARNA 120 Mark II
Motorová píla HUSQVARNA 120 Mark II
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar7
Motorová píla HUSQVARNA 120 Mark IISKLADOM (doručenie do 3 dní)184,90 €150,33 € bez DPH
Univerzálna reťazová píla na pílenie a výrub bez námahy
Systém Air Injection™
Odstredivý systém čistenia vzduchu odstraňuje väčšie častice prachu a nečistôt skôr, ako sa dostanú do vzduchového filtra, čím pomáha predĺžiť životnosť motora a zabezpečuje dlhší čas prevádzky medzi jednotlivými čisteniami filtra.

X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a točivý moment vďaka vysoce účinnému spalování.

Samostatné ovládanie sýtiča/vypínača STOP
Vypínač STOP sa automaticky resetuje, keď je sýtič vytiahnutý, aby sa zabránilo prehlteniu motora.
LowVib®
Účinné tlmiče LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak paže a ruky používateľa.

Rýchly štart vďaka preplachovaní vzduchom
Čistič vzduchu odstraňuje vzduch z karburátora a palivového systému pre ľahké štartovanie
Brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou
V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.
| Motor | 120, 14" 3/8" H37 SN Číslo výrobku: 967 86 19‑03 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 16,8 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 38 cm³ |
Výstupný výkon1 | 1,4 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 35 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" mini |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 45 cm |
| Typ reťaze | H37 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 35 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 14 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,85 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 100,7 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 113 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 2,7 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 2,1 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 957 g/kWh |
























