- Úvod
- LES A PÍLENIE
- Reťazové píly
- Motorová píla HUSQVARNA 130
Motorová píla HUSQVARNA 130
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 1
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar4
Motorová píla HUSQVARNA 130SKLADOM (doručenie do 3 dní)284,90 €231,63 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Reťazová píla so spoľahlivým výkonom pre rôzne záhradné práce
Spoľahlivá reťazová píla Husqvarna 130 sa ľahko štartuje, jednoducho sa s ňou manipuluje a bola vyvinutá pre práce v záhrade, ako je príprava palivového dreva, prerezávanie alebo výrub malých stromov. Technológia LowVib® znižuje vibrácie pre pohodlnejšiu prácu a účinný motor X-Torq® poskytuje vynikajúci výkon a krútiaci moment vďaka vysoko účinnému spaľovaniu. Navyše sa ľahko udržuje vďaka technológii Air Injection™, ktorá udržuje filter dlhšie čistý. V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.
VLASTNOSTI

X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a
LowVib®
Účinné tlmiče LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak paže a ruky používateľa.

Palivová pumpička
Palivová pumpička pre ľahké štartovanie.

Jednoduché štartovanie
Vypínač sa automaticky prepne do polohy ON, takže reťazová píla je pripravená na ďalšie použitie
Systém Air Injection™
Odstredivý systém čistenia vzduchu odstraňuje väčšie častice prachu a nečistôt skôr, ako sa dostanú do vzduchového filtra, čím pomáha predĺžiť životnosť motora a zabezpečuje dlhší čas prevádzky medzi jednotlivými čisteniami filtra.

Kombinovaný sýtič/vypínač STOP
Kombinovaný sýtič/vypínač STOP pre ľahšie štartovanie a zníženie rizika zahltenia spaľovacieho priestoru palivom.
Brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou
V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.
| Motor | 130, 14" 3/8" H37 SN Číslo výrobku: 967 10 84‑01 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 16,8 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 38 cm³ |
Výstupný výkon1 | 1,5 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 35 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" mini |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 40 cm |
| Typ reťaze | H37 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 35 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 14 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,7 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 102 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 116 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 5,5 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,72 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 804 g/kWh |
Súvisiaci tovar 4
0 hodnotenie
26,50 €
/
ks
21,54 €
bez DPH
26,50 €
/
ks
21,54 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
0 hodnotenie
10,30 €
/
ks
8,37 €
bez DPH
10,30 €
/
ks
8,37 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
1 hodnotenie
/
ks
/
ks
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
Tovar zaradený v kategóriách


















