- Úvod
- LES A PÍLENIE
- Reťazové píly
- Motorová píla HUSQVARNA 135 Mark II
Motorová píla HUSQVARNA 135 Mark II
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar7
Motorová píla HUSQVARNA 135 Mark IISKLADOM (doručenie do 3 dní)329,90 €268,21 € bez DPH
Výkonná reťazová píla s jednoduchým používaním a rýchlym štartovaním

X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a točivý moment vďaka vysoce účinnému spalování.
LowVib®
Účinné tlmiče LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak paže a ruky používateľa.

Smart Start® Technology
Špeciálne navrhnutý motor a štartér pre ľahké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Palivová pumpička
Palivová pumpička pre ľahké štartovanie.

Jednoduché štartovanie
Vypínač sa automaticky prepne do polohy ON, takže reťazová píla je pripravená na ďalšie použitie
Systém Air Injection™
Odstredivý systém čistenia vzduchu odstraňuje väčšie častice prachu a nečistôt skôr, ako sa dostanú do vzduchového filtra, čím pomáha predĺžiť životnosť motora a zabezpečuje dlhší čas prevádzky medzi jednotlivými čisteniami filtra.

Kombinovaný sýtič/vypínač STOP
Kombinovaný sýtič/vypínač STOP pre ľahšie štartovanie a zníženie rizika zahltenia spaľovacieho priestoru palivom.
Brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou
V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.

Bočné napínanie reťaze
Umožňuje rýchle a pohodlné napínanie reťaze.
| Motor | 135 Mark II, 14" 3/8 S93G SN Číslo výrobku: 967 86 18‑14 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 16,8 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 38 cm³ |
Výstupný výkon1 | 1,6 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 35 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" mini |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 40 cm |
| Typ reťaze | S93G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 35 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 14 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,68 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 102 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 116 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 5,5 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,72 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 804 g/kWh |























