- Úvod
- LES A PÍLENIE
- Reťazové píly
- Motorová píla HUSQVARNA 372 XP® X-TORQ
Motorová píla HUSQVARNA 372 XP® X-TORQ

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar3
Motorová píla HUSQVARNA 372 XP® X-TORQna objednávku1 149 €934,15 € bez DPH
Profesionálna reťazová píla pre vysoko náročné pílenie
Systém Air Injection™
Odstredivý systém čistenia vzduchu odstraňuje väčšie častice prachu a nečistôt skôr, ako sa dostanú do vzduchového filtra, čím pomáha predĺžiť životnosť motora a zabezpečuje dlhší čas prevádzky medzi jednotlivými čisteniami filtra.

X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a točivý moment vďaka vysoce účinnému spalování.

Nastaviteľné olejové čerpadlo
Nastaviteľné olejové čerpadlo umožňuje jednoducho nastavovať mazanie reťaze podľa potreby.

Rýchloupínacie spony vzduchového filtra
Uľahčenie čistenia a výmeny vzduchového filtra.

Bočne umiestnené napínanie reťaze
Na boku umiestnený napínač reťaze slúži na rýchle a jednoduché nastavenie reťaze.

Kľuková skriňa z horčíka
Robustne postavená kľuková skriňa odolávajúca vysokým otáčkam a drsnému profesionálnemu používaniu zabezpečuje dlhšiu životnosť.

Rychlo odnímateľný kryt vzduchového filtra
Rýchloupínanie krytu valca šetrí čas pri čistení alebo pri výmene zapaľovacích sviečok.

Trojdielny kľukový hriadeľ
Kovaný trojdielny kľukový hriadeľ sa vyznačuje maximálnou odolnosťou aj pri najťažšej prevádzke.
LowVib®
Účinné tlmiče LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak paže a ruky používateľa.

Smart Start®
Špeciálne navrhnutý motor a štartér pre ľahké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Ergonomická rukoväť
Zalomená predná rukoväť dovoľuje lepšie uchopenie a prirodzenú pracovnú polohu.
Brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou
V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.
| Motor | 372XP, 18" - SN - 3/8" - H42 - CE, XTORQ Číslo výrobku: 965 96 81‑18 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 22,7 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 70,7 cm³ |
Výstupný výkon1 | 4,1 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 40 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 70 cm |
| Typ reťaze | C85 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 45 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 18 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 6,6 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 110 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 119 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 8 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 5,7 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 742 g/kWh |


















