- Úvod
- LES A PÍLENIE
- Reťazové píly
- Elektrická píla HUSQVARNA 420EL
Elektrická píla HUSQVARNA 420EL
Podobné produkty
0 hodnotenie
7,30 €
/
ks
5,93 €
bez DPH
7,30 €
/
ks
5,93 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
1 hodnotenie
/
ks
/
ks
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
1 hodnotenie
/
ks
/
ks
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar4
Elektrická píla HUSQVARNA 420ELna objednávku319,90 €260,08 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Elektrická ľahko ovládateľná reťazová píla s vysokou rýchlosťou reťaze
Husqvarna 420EL je elektrická reťazová píla s ľahko ovládateľným štíhlym telom, ktorá ponúka mimoriadnu presnosť a kontrolu. Vysoká rýchlosť jej reťaze zaisťuje rýchle a hladké rezanie a ergonomická rukoväť a ľahký, dobre vyvážený dizajn znižujú námahu vašich ramien, pliec a chrbta. Užívajte si rýchle a jednoduché napínanie reťaze a montáž lišty a reťaze bez použitia nástrojov. Ideálny nástroj pre majiteľov domov, na použitie v interiéri aj pre odborníkov.
VLASTNOSTI

Ľahko sa ovláda
Motor je uložený pozdĺžne, preto je telo píly štíhle a píla je ľahko ovládateľná.

Napínanie reťaze bez použitia náradia
Rýchle a jednoduché napínanie reťaze a nasadenie lišty bez použitia akéhokoľvek náradia.

Okienko pre kontrolu hladiny oleja
Priehľadný olejoznak slúži ku kontrole stavu hladiny oleja pre mazanie reťaze.

Ergonomická rukoväť
Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre väčšie pohodlie pri práci a jednoduchý prístup k ovládacím prvkom.

Vysoká rýchlosť reťaze
Vysoká rýchlosť reťaze pre rýchle a hladké rezanie
Brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou
V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.
| Motor | 420EL, 16", 3/8", 2000 W, EU Číslo výrobku: 967 20 57‑16 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 14,5 m/s |
|---|---|
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 40 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" mini |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 40 cm |
| Typ reťaze | H37 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 40 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 16 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,7 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 90,8 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 103 dB(A) |
Súvisiaci tovar 4
0 hodnotenie
11,50 €
/
ks
9,35 €
bez DPH
11,50 €
/
ks
9,35 €
bez DPH
na objednávku
- Akcia
0 hodnotenie
Cena pred zľavou
15,50 €
Ušetríte 2 €(- 13 %)
13,50 €
/
ks
10,98 €
bez DPH
13 % zľava
13,50 €
/
ks
10,98 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
- Akcia
0 hodnotenie
Cena pred zľavou
53,90 €
Ušetríte 4 €(- 7 %)
49,90 €
/
ks
40,57 €
bez DPH
7 % zľava
49,90 €
/
ks
40,57 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
0 hodnotenie
30,90 €
/
ks
25,12 €
bez DPH
30,90 €
/
ks
25,12 €
bez DPH
NIE JE SKLADOM
Tovar zaradený v kategóriách


















