- Úvod
- LES A PÍLENIE
- Reťazové píly
- Motorová píla HUSQVARNA 435
Motorová píla HUSQVARNA 435

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar4
Motorová píla HUSQVARNA 435na objednávku499,90 €406,42 € bez DPH
Ľahká reťazová píla s objemom motora 40 ccm pre všestranné použitie
Systém Air Injection™
Odstredivý systém čistenia vzduchu odstraňuje väčšie častice prachu a nečistôt skôr, ako sa dostanú do vzduchového filtra, čím pomáha predĺžiť životnosť motora a zabezpečuje dlhší čas

X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a točivý moment vďaka vysoce účinnému spalování.

Rýchloupínacie spony vzduchového filtra
Uľahčenie čistenia a výmeny vzduchového filtra.

Smerové značky pre spiľovanie
Zreteľné značky pre smer spiľovania zaručujú vyššiu presnosť pri spiľovaní stromov.

Ľahké doplňovanie paliva s výklopným uzáverom
Výklopný uzáver palivovej nádrže sa pri tankovaní ľahko otvára a zatvára, aj keď máte nasadené hrubé rukavice.

Ergonomická zadná rukoväť
Zvýšený komfort s mäkkou výstelkou, ergonomickými páčkami a asymetrickou rukoväťou.

Bočne umiestnené napínanie reťaze
Na boku umiestnený napínač reťaze slúži na rýchle a jednoduché nastavenie reťaze.

Trojdielny kľukový hriadeľ
Kovaný trojdielny kľukový hriadeľ sa vyznačuje maximálnou odolnosťou aj pri najťažšej prevádzke.

Viditeľná úroveň paliva
Priehľadný indikátor paliva uľahčuje kontrolu úrovne paliva v nádrži.

Viditeľná úroveň paliva
Priehľadný indikátor paliva uľahčuje kontrolu úrovne paliva v nádrži.
Brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou
V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.
Rýchloupínanie krytu valca záklapkou
Rýchloupínanie krytu valca šetrí čas pri výmene zapaľovacích sviečok a čistení.
LowVib®
Účinné tlmiče LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak paže a ruky používateľa.

Ľahké štartovanie
Vďaka kombinovanému spínaču START/STOP a palivovému čerpadlu je možné pílu ľahko naštartovať.
| Motor | Reťazová píla 435, 15" .325", H30, SN, 44µ Číslo výrobku: 970 55 97‑35 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 17,3 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 40,9 cm³ |
Výstupný výkon1 | 1,6 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 45 cm |
| Typ reťaze | H30 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,2 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 102 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 114 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 3,8 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,1 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 813 g/kWh |



















