- Úvod
- LES A PÍLENIE
- Reťazové píly
- HUSQVARNA 543 XP® Motorová píla
HUSQVARNA 543 XP® Motorová píla

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar4
HUSQVARNA 543 XP® Motorová pílana objednávku759,90 €617,80 € bez DPH
Profesionálna, ľahká reťazová píla pre efektívnu starostlivosť o stromy

X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a točivý moment vďaka vysoce účinnému spalování.
Systém Air Injection™
Odstredivý systém čistenia vzduchu odstraňuje väčšie častice prachu a nečistôt skôr, ako sa dostanú do vzduchového filtra, čím pomáha predĺžiť životnosť motora a zabezpečuje dlhší čas prevádzky medzi jednotlivými čisteniami filtra.

Nastaviteľné olejové čerpadlo
Nastaviteľné olejové čerpadlo umožňuje jednoducho nastavovať mazanie reťaze podľa potreby.

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.
LowVib®
Účinné tlmiče LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak paže a ruky používateľa.

Bočne umiestnené napínanie reťaze
Na boku umiestnený napínač reťaze slúži na rýchle a jednoduché nastavenie reťaze.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.

Kľuková skriňa z horčíka
Robustne postavená kľuková skriňa odolávajúca vysokým otáčkam a drsnému profesionálnemu používaniu zabezpečuje dlhšiu životnosť.

Trojdielny kľukový hriadeľ
Kovaný trojdielny kľukový hriadeľ sa vyznačuje maximálnou odolnosťou aj pri najťažšej prevádzke.
Smart Start®
Špeciálne navrhnutý motor a štartér pre ľahké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.
Brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou
V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.

Smerové značky pre spiľovanie
Zreteľné farebné značky pre pílenie zaručujú lepšiu presnosť pílenia.
| Motor | 15" SN .325" 1,3 mm SP33G Číslo výrobku: 966 77 61‑45 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 18,5 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 43,1 cm³ |
Výstupný výkon1 | 2,2 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 45 cm |
| Typ reťaze | SP33G |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,5 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 101 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 113 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,2 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 4,5 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 780 g/kWh |



















