- Úvod
- LES A PÍLENIE
- Reťazové píly
- Motorová píla HUSQVARNA 555
Motorová píla HUSQVARNA 555

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar6
Motorová píla HUSQVARNA 555na objednávku1 059 €/ ks860,98 € bez DPH
Profesionálna reťazová píla s objemom motora 60 ccm na rôzne lesné práce

AutoTune™
AutoTune™ zabezpečuje optimálny výkon motora pomocou automatického nastavovania motora. Nestrácate čas nastavovaním karburátora. Kompenzuje rôznu kvalitu paliva, nadmorskú výšku, vlhkosť, teplotu a zanesený vzduchový filter.
Systém Air Injection™
Odstredivý systém čistenia vzduchu odstraňuje väčšie častice prachu a nečistôt skôr, ako sa dostanú do vzduchového filtra, čím pomáha predĺžiť životnosť motora a zabezpečuje dlhší ča

X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a točivý moment vďaka vysoce účinnému spalování.
LowVib®
Účinné tlmiče LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak paže a ruky používateľa.

Ľahké štartovanie
Vďaka kombinovanému spínaču START/STOP a palivovému čerpadlu je možné pílu ľahko naštartovať.

Nastaviteľné olejové čerpadlo
Nastaviteľné olejové čerpadlo umožňuje jednoducho nastavovať mazanie reťaze podľa potreby.

Kľuková skriňa z horčíka
Robustne postavená kľuková skriňa odolávajúca vysokým otáčkam a drsnému profesionálnemu používaniu zabezpečuje dlhšiu životnosť.

Rýchloupínacie spony vzduchového filtra
Uľahčenie čistenia a výmeny vzduchového filtra.

Trojdielny kľukový hriadeľ
Kovaný trojdielny kľukový hriadeľ sa vyznačuje maximálnou odolnosťou aj pri najťažšej prevádzke.

Bočne umiestnené napínanie reťaze
Na boku umiestnený napínač reťaze slúži na rýchle a jednoduché nastavenie reťaze.

Rychlo odnímateľný kryt vzduchového filtra
Rýchloupínanie krytu valca šetrí čas pri čistení alebo pri výmene zapaľovacích sviečok.

Smerové značky pre spiľovanie
Zreteľné farebné značky pre pílenie zaručujú lepšiu presnosť pílenia.

Viditeľná úroveň paliva
Priehľadný indikátor paliva uľahčuje kontrolu úrovne paliva v nádrži.
Smart Start®
Špeciálne navrhnutý motor a štartér pre ľahké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.
Brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou
V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.
Matice s ochranou proti vypadnutiu
Spôsob upevnenia zabraňuje strate matíc lišty.
| Motor | 15” - .325” - H25 Číslo výrobku: 970 50 12‑15 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 21,3 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 59,8 cm³ |
Výstupný výkon1 | 3,1 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 60 cm |
| Typ reťaze | S35G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 5,9 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 106 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 115 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 5 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,2 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 819 g/kWh |
























