- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Elektrický prevzdušňovač (odmachovač) Husqvarna S 138C
Elektrický prevzdušňovač (odmachovač) Husqvarna S 138C
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
Elektrický prevzdušňovač (odmachovač) Husqvarna S 138CSKLADOM (doručenie do 3 dní)259,90 €/ ks211,30 € bez DPH
S 138C
Výkonný motor a pracovná šírka 38 cm zaisťujú efektívne odstraňovanie chumáčov trávnej plsti a machu z trávnika. Kompaktný dizajn a sklopná rukoväť uľahčujú transport a skladovanie.
Ergonomické riadidlá
Ergonomicky zalomená rukoväť a ľahko uchopiteľná ovládacia páka prítomnosti obsluhy umožňujú jednoduché ovládanie.

Jednoduché sklopenie rukoväte
Jednoduché zloženie rukoväte pre minimalizáciu priestoru potrebného na skladovanie a prepravu.

Centrálne nastavenie výšky nožov
Rýchle a jednoduché nastavenie pracovnej výšky pomocou jednej páky.

2-v-1 - s prepínaním nožov
Jednoduché prepínanie medzi odmachovačom a vertikutátorom

Vak neprepúšťajúci prach
Zberný vak určený na zachytávanie prachu a zabránenie jeho vyfukovaniu do tváre obsluhy.

Nízke emisie oxidu uhličitého
Pri výbere tohto výrobku si môžete byť istí, že počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým výrobkom menej uhlíkových emisií. Tento akumulátorový výrobok neprodukuje počas používania žiadne emisie CO2, no stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od výrobku Husqvarna. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.
| Motor | S138C 38 cm, 2-v-1 Číslo výrobku: 967 92 23‑01 |
Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW1 | 1,6 kW |
|---|---|
| Prednastavené otáčky, ot./min | 6 000 ot./min |
| Hnací systém | |
| Poháňané kolesá | N/A |
| Systém pohonu | Bez pojazdu |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 0 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min., km/h | 0 km/h |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Metóda(y) kosenia | Odmachovanie |
| Nastavenie výšky kosenia | Centrálne |
| Typ noža | Delta nože a pružinové hroty |
| Materiál skeletu | ABS plast |
| Ovládanie | |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
| Kapacita | |
| Pracovná šírka, cm | 37,5 cm |
| Pracovná hĺbka, cm | -0,8 cm |
| Rozmery | |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 107,5 cm |
| Rozmery výrobku, šírka | 61,5 cm |
| Rozmery výrobku, výška | 101,5 cm |
| Priemer kolies, predné, mm | 170 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm | 150 mm |
| Hmotnosť, kg | 19 kg |
| Rázvor náprav, cm | 27 cm |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 81,7 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 95,7 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 98 dB(A) |
| Vybavenie | |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné | Áno/Áno |
| Sklopná rukoväť | Áno |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte | 2 možnosti |
| Typ rukoväte | Ergonomická |
| Typ zberného koša | Tkanina zachytávajúca nečistoty |
| Objem zberného koša, litre | 45 l |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Nastavenie pracovnej hĺbky | Tlačidlo |
| Materiál | |
| Materiál diskov | Plast |
| Vibrácie | |
| Vibrácie na rukoväti | 8,2 m/s² |















