- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Vyžínače a krovinorezy
- STIHL - FS 38 Motorový vyžínač
STIHL - FS 38 Motorový vyžínač
- Akcia
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar2
STIHL - FS 38 Motorový vyžínačSKLADOM (doručenie do 3 dní)169 €/ ks137,40 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
| Zdvihový objem | 27,2 cm3 |
| Výkon (kW/k) | 0,65/0,9 kW / k |
| Hmotnosť | 4,2* kg |
| Hladina akustického tlaku – LpA (dB(A)) | 91 |
| Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)) | 107 |
| Vibrácie rukoväte ľavá/pravá | 8,0/8,0 m/s2 |
| Celková dĺžka bez rezného nástroja | 1,47 m |
| Objem palivovej nádržky | 0,33 l |
| 2-MIX/4-MIX-Motor | 2-MIX |
| M-Tronic (M) | – |
| Hnací hriadeľ | pružný |
| AV-System | – |
| ElastoStart | voliteľne |
| Automatická dekompresia | – |
| ErgoStart (E) | nie |
| Multifunkčná rukoväť | áno |
| Okrúhla / obojručná rukoväť | áno / – |
| Nastavenie rukoväte bez použitia náradia | – |
| Popruh / Ochranné okuliare | voliteľne / áno |
| Štandardne dodávaný žací nástroj | Žacia hlava / AutoCut C |
Súvisiaci tovar 2
0 hodnotenie
12,90 €
/
ks
10,49 €
bez DPH
12,90 €
/
ks
10,49 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
Tovar zaradený v kategóriách











