- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Vyžínače a krovinorezy
- STIHL - FSE 81 Elektrický vyžínač
STIHL - FSE 81 Elektrický vyžínač
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar2
STIHL - FSE 81 Elektrický vyžínačna objednávku199 €/ ks161,79 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
| Menovité napätie | 230 V |
| Príkon | 1000 W |
| Hmotnosť vyžínača | 4,7* kg |
| Hladina akustického tlaku – LpA (dB(A)) | 83 |
| Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)) | 93 |
| Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť | 2,9 / 2,2 m/s2 |
| Dĺžka bez žacieho nástroja | 1,53 m |
| Štandardný žací nástroj | Žacia hlava / AutoCut C |
| Hnací hriadeľ | pružný |
| Nastavenie rukoväte bez použitia náradia | – |
| Riadiaca elektronika (ochrana motora proti preťaženiu) | áno |
| Popruhy | voliteľne |
| Ochranné okuliare | áno |
Súvisiaci tovar 2
0 hodnotenie
18,90 €
/
ks
15,37 €
bez DPH
18,90 €
/
ks
15,37 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
0 hodnotenie
4,50 €
/
ks
3,66 €
bez DPH
4,50 €
/
ks
3,66 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
Tovar zaradený v kategóriách











