- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Záhradné fúkače a vysávače
- HUSQVARNA 120iB Akumulátorový záhradný fúkač (bez akumulátora a nabíjačky)
HUSQVARNA 120iB Akumulátorový záhradný fúkač (bez akumulátora a nabíjačky)

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar3
HUSQVARNA 120iB Akumulátorový záhradný fúkač (bez akumulátora a nabíjačky)na objednávku165,90 €134,88 € bez DPH
Kompaktný fúkač, ktorý sa ľahko používa

3 rôzne režimy pre najlepší výkon podľa podmienok a potrieb.
Tri režimy poskytujú optimálny výkon podľa potrieb, od nenáročných úloh až po úlohy vyžadujúce plný výkon. 3 N pre ľahšie práce vnútri alebo vonku. 7 N pre dobrý výkon, vhodný pre väčšinu úloh. 10 N pre náročnejšie úlohy a keď je potrebný plný výkon.

Rýchla akcelerácia pri štartovaní
Rýchla akcelerácia pri štartovaní umožňuje pracovať efektívnejšie.

Vynikajúca ergonómia
Dokonalé vyváženie, pohodlná rukoväť a intuitívna klávesnica poskytujú vynikajúcu ergonómiu pre pohodlnú prácu.

Bezkontaktný jednosmerný motor
Bezkomutátorový motor pre vyššiu účinnosť, dlhšiu životnosť a menšie nároky na údržbu v porovnaní s komutátorovými motormi. Vďaka absencii kief sa eliminuje trenie a nedochádza tak k stratám energie a motor sa toľko neprehrieva. Takisto sa tým eliminuje potreba údržby alebo výmeny opotrebovaných kief a môžete ťažiť zo zlepšeného výkonu a vyššieho krútiaceho momentu.

Systém výmenných akumulátorov
Flexibilný 36 V systém BLi-X spoločnosti Husqvarna ponúka napájanie z akumulátora pre všetky úlohy od ľahkých i náročných domácich prác až po profesionálne použitie. Jeden akumulátor je možné použiť pre niekoľko nástrojov a široká ponuka od ľahkých akumulátorov po chrbtové akumulátory umožňuje nájsť na mieru šité, výkonné riešenie, ktoré dokonale vyhovuje danej práci. Všetky akumulátory poskytujú vysoký výkon, sú určené na dlhodobé používanie a možno ich rýchlo dobíjať a vymieňať, čím sa zabezpečí nepretržité používanie.

Nízka hladina hluku
Nízka hladina hluku prispieva k príjemnej práci a umožňuje dlhší pracovný čas bez rušenia ostatných.

Nízke emisie oxidu uhličitého
Pri výbere tohto výrobku si môžete byť istí, že počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým výrobkom menej uhlíkových emisií. Tento akumulátorový výrobok neprodukuje počas používania žiadne emisie CO2, no stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od výrobku Husqvarna. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.
| Vybavenie | 120iB bez akum. a nabíj. Číslo výrobku: 967 97 61‑01 |
| OEM Typ koncovky | Okrúhla |
|---|---|
| OEM Popruhy | Jednoduchý nosný popruh |
| OEM Súprava pre vysávanie | Nie |
| Akumulátorové | |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Napätie akumulátora | 36 V |
| Model akumulátora | -- |
| Typ nabíjačky | -- |
| Počet akumulátorov v cene | -- |
| Kapacita | |
| Prietok vzduchu v trubici | 10,3 m³/min |
| Rýchlosť vzduchu (okrúhla koncovka) | 46 m/s |
| Maximálna sila fúkania | 9,6 N |
| Rýchlosť vzduchu, m/s | 46 m/s |
| Rozmery | |
| Hmotnosť bez akumulátora | 2 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 83 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 95,7 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 96,6 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 1 m/s² |














