- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Vyžínače a krovinorezy
- HUSQVARNA 122C Motorový vyžínač
HUSQVARNA 122C Motorový vyžínač
Podobné produkty
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 1
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar2
HUSQVARNA 122C Motorový vyžínačSKLADOM (doručenie do 3 dní)219,90 €178,78 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vyžínač so zahnutým hriadeľom pre plynulé a ľahké kosenie trávy
Husqvarna 122C je ľahký a ľahko použiteľný vyžínač trávy na domáce použitie. Pre bezproblémové vyžínanie sú k dispozícii funkcie ako Smart Start®, takže výrobok je možné spustiť s minimálnym úsilím, a Tap'n Go, čo znamená, že sa struna vysúva zatlačením strunovej hlavy do zeme. Motor je navrhnutý tak, aby bol čo najmenej hlučný, čím prispieva k príjemnej práci. Model 122C sa dodáva so zahnutým hriadeľom pre pohodlné vyžínanie.
VLASTNOSTI

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.

Smart Start®
Špeciálne navrhnutý motor a štartér pre ľahké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Ergonomická rukoväť
Komfortný dizajn rukoväte pre pohodlné uchopenie.

Low Noise Engine
Konštrukcia motora zaisťuje nízku hladinu hluku a príjemnejšie pracovné prostredie.
| Kapacita | 122C T25 (R) Číslo výrobku: 966 77 97‑01 |
| Šírka záberu, cm | 43 cm |
|---|---|
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,4 kg |
| Priemer trubice | 25,4 mm |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 151 cm |
| Motor | |
Výstupný výkon1 | 0,6 kW |
| Zdvihový objem valca | 21,7 cm³ |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa | 10 000 ot./min |
| Objem palivovej nádrže | 12,2 fl oz |
| Objem palivovej nádrže | 0,36 l |
| Vybavenie | |
| Prevodový pomer | 1,1 |
| Uhol náklonu prevodového súkolia | 0 ° |
| OEM Popruhy | -- |
| OEM Pílový kotúč | -- |
| OEM Vyžínacia hlava | R25 |
| OEM Trávny nôž | -- |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 104 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 88 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 5 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 3,6 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 1 528 g/kWh |
Súvisiaci tovar 2
0 hodnotenie
22,90 €
/
ks
18,62 €
bez DPH
22,90 €
/
ks
18,62 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
Tovar zaradený v kategóriách













