- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Nožnice na živý plot
- HUSQVARNA 122HD60 Motorové nožnice na živý plot
HUSQVARNA 122HD60 Motorové nožnice na živý plot
- Akcia
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
HUSQVARNA 122HD60 Motorové nožnice na živý plotNEDOSTUPNÉ359,90 €292,60 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Ľahké nožnice na živý plot s dlhou strihacou lištou a ergonomickým dizajnom
Husqvarna 122HD60 sú ľahké nožnice na živý plot s nízkou hlučnosťou pre domáce použitie. Disponuje prívetivými funkciami, ako je napríklad Smart Start® pre jednoduché a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Technológia LowVib® znižuje vibrácie, čo znamená pohodlnejšiu prácu. Pohodlie a ergonómiu zvyšuje aj nastaviteľná rukoväť a dlhá strihacia lišta, ktorá zaisťuje veľký dosah.
VLASTNOSTI

Technológia LowVib®
Účinné tlmiče LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak paže a ruky používateľa.

Smart Start®
Špeciálne navrhnutý motor a štartér pre ľahké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.

Nastavenie polohy rukoväte
Zadná rukoväť môže byť nastavená do niekoľkých polôh pre uľahčenie strihanie živých plotov zo strany a zhora.

Dlhá strihacia lišta
Dlhá strihacia lišta umožňuje predĺžený dosah.

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Nízká hlučnosť
Konštrukcia motora prispieva k nízkej hladine hluku a príjemnejšiemu pracovnému prostrediu.
| Kapacita | 122HD60 Číslo výrobku: 966 53 24‑01 |
| Rýchlosť strihania | 4 050 rez/min |
|---|---|
| Motor | |
| Zdvihový objem valca | 21,7 cm³ |
Výstupný výkon1 | 0,6 kW |
| Objem palivovej nádrže | 0,3 l |
| Spotreba paliva | 575 g/kWh |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži | 7 800 ot./min |
| Ovládanie | |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
| Vybavenie | |
| Dĺžka strihacej lišty, cm | 59 cm |
| Rozstup nožov (zubov) | 28 mm |
| Rozmery | |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 116 cm |
| Hmotnosť, kg | 4,9 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 101 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 94 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 3,6 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 4,1 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 1 528 g/kWh |
Vyhlásenie o odmietnutí zodpovednosti:
- 1Výstupný výkon: Čistý menovitý výkon podľa normy ISO 8893 pri špecifikovaných otáčkach
- 2Emisie výfukových plynov (CO2 EU V): Toto meranie CO2 je výsledkom testovania počas stanoveného skúšobného cyklu v laboratórnych podmienkach a(n) (základného) motora ako zástupcu pre daný typ motora (rodinu motorov) a neznamená ani nevyjadruje žiadnu záruku výkonu konkrétneho motora.
Súvisiaci tovar 1
0 hodnotenie
18,50 €
/
ks
15,04 €
bez DPH
18,50 €
/
ks
15,04 €
bez DPH
NIE JE SKLADOM
Tovar zaradený v kategóriách











