- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Záhradné fúkače a vysávače
- HUSQVARNA 125BVx Motorový fúkač / vysávač
HUSQVARNA 125BVx Motorový fúkač / vysávač
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar4
HUSQVARNA 125BVx Motorový fúkač / vysávačSKLADOM (doručenie do 3 dní)429,90 €349,51 € bez DPH
125BVx
Najmodernejší ergonomický dizajn minimalizuje namáhanie vašich paží a zápästí. Užijete si ľahšie štartovanie s automatickým návratom STOP spínača a odvzdušňovaním. Pomocou priloženej súpravy na vysávanie môžete fúkač ľahko premeniť na mulčovací vysávač na trávu, aby ste mohli rýchlo rozomlieť a zbierať nečistoty, lístie a ďalšie.
Fúkač je ideálny pre vlastníkov nehnuteľností.

Súprava pre vysávánie v cene
Premeňte fúkač na mulčovací vysávač na trávu, aby ste ľahko rozdrvili a pozbierali záhradný odpad

Ergonomický vyvážený design
Vyvážený pre menšie namáhanie rúk, ramien a chrbta

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Nastaviteľná dĺžka trubice
Nastaviteľná dĺžka fúkacej trubice pre zabezpečenie najvyššej výkonnosti.

Nastavenie otáčok motora
Rýchlosť fúkaného vzduchu sa dá upraviť pre jednoduchšie ovládanie.
| Vybavenie | Fúkač 125BVx Číslo výrobku: 952 71 56‑45 |
| OEM Typ koncovky | Okrúhla+ Plochá |
|---|---|
| OEM Popruhy | Jednoduchý nosný popruh |
| OEM Súprava pre vysávanie | Áno |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)1 | 1 392 g/kWh |
| Motor | |
| Zdvihový objem valca | 28 cm³ |
Výstupný výkon2 | 0,8 kW |
| Objem palivovej nádrže | 0,5 l |
| Spotreba paliva | 575 g/kWh |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži | 8 000 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min | 3 000 ot./min |
| Kapacita | |
| Prietok vzduchu v kryte | 13,31 m³/min |
| Prietok vzduchu v trubici | 12,03 m³/min |
| Rýchlosť vzduchu (plochá koncovka) | 76 m/s |
| Rýchlosť vzduchu (okrúhla koncovka) | 58,12 m/s |
| Maximálna sila fúkania | 12,5 N |
| Rýchlosť vzduchu, m/s | 76 m/s |
| Rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 4,35 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 94 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 109 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 112 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií rukoväti (ahv, eq), m/s² | 11,1 m/s² |




















