- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Vyžínače a krovinorezy
- HUSQVARNA 135R Motorový krovinorez
HUSQVARNA 135R Motorový krovinorez
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar6
HUSQVARNA 135R Motorový krovinorezSKLADOM (doručenie do 3 dní)689,90 €560,89 € bez DPH
Výkonný krovinorez s nožom, vyžínacou hlavou a dvojitým popruhom

Štandardné dvojité nosné popruhy
Štandardný dvojitý nosný popruh pre ľahšie krovinorezy poskytuje pohodlnú pracovnú polohu. Váha je rozložená rovnomerne na ramenách a polstrovanie popruhu zaisťuje ešte väčšie pohodlie.

Nastaviteľné riadidlá
Nastaviteľné a ergonomicky navrhnuté riadidlá pre maximálny komfort.

Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a krútiaci moment vďaka vysoko účinnému spaľovaniu.

Tap 'n Go
Vysoko odolný žací systém s dvoma strunami a technológiou Tap'n Go. Posuv struny prebieha rýchlo a bez námahy jednoduchým zatlačením vyžínacej hlavy k zemi.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.

Automaticky vratný STOP vypínač
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný kryt vyžínacej hlavy ponúka všestranné použitie buď s nožom na trávu alebo so strunovou hlavou, aby vyhovoval rôznym typom úloh.

Uhlový prevod
Kužeľový prevod navrhnutý pre optimálny výkon. Poskytuje vysoký krútiaci moment a zaisťuje správny uhol, takže vyžínacia hlava zostáva rovnobežne so zemou.
Ergonomická rukoväť
Komfortný dizajn rukoväte pre pohodlné uchopenie.
| Motor | 135R ,T35 + Multi 300-3(1") Číslo výrobku: 966 60 48‑02 |
| Zdvihový objem valca | 34,6 cm³ |
|---|---|
Výstupný výkon1 | 1,3 kW |
| Objem palivovej nádrže | 0,6 l |
| Spotreba paliva | 435 g/kWh |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži | 8 400 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min | 2 900 ot./min |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa | 8 220 ot./min |
| Medzera medzi elektródami | 0,5 mm |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120) | 3 800 ot./min |
| Krútiaci moment, max. | 1,8 Nm |
| Krútiaci moment, pri max. ot./ min. | 6 600 ot./min |
| Zapaľovacia sviečka | Champion RCJ6Y |
| Vybavenie | |
| OEM Trávny nôž | Multi 300-3 |
| OEM Popruhy | Štandardné dvojité nosné popruhy |
| OEM Pílový kotúč | -- |
| OEM Vyžínacia hlava | T35 M12 |
| Typ rukoväte | Otočné riadidlá |
| Ovládanie | |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
| Kapacita | |
| Šírka záberu, cm | 47 cm |
| Prevodovka | |
| Prevodový pomer | 1,4 |
| Uhol náklonu prevodového súkolia | 35 ° |
| Rozmery | |
| Priemer trubice | 28 mm |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 6,8 kg |
| Dĺžka trubice | 1 483 mm |
| Mazivo | |
| Typ maziva | Husqvarna dvojtaktný alebo ekviv., v pomere 50:1 |
| Typ maziva (uhlový prevod) | Minerálne mazivo |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 98 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 113 dB(A) |
| Emisie | |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah HC) | 40,51 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah HC), CARB | 29,31 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah CO) | 418,31 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerny obsah CO), EPA | 243,69 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah NOx) | 0,46 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah NOx), EPA | 1,09 g/kWh |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 862 g/kWh |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), ľavá rukoväť | 2,9 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), pravá rukoväť | 2,5 m/s² |















