- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Záhradné fúkače a vysávače
- HUSQVARNA 525BX Motorový fúkač
HUSQVARNA 525BX Motorový fúkač
- Akcia
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar5
HUSQVARNA 525BX Motorový fúkačSKLADOM (doručenie do 3 dní)499,90 €406,42 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
525BX
Výkonný a dobre vyvážený ručný fúkač pre profesionálne použitie. Patentovaná technológia motora X-torq v kombinácii s jedinečným ventilátorom a konštrukciou krytu prináša vysokú fúkaciu kapacitu a zároveň jednoduché ovládanie. Antivibračný systém Low Vib výrazne znižuje námahu, a to aj pri dlhých zmenách. Intuitívne ovládanie a regulácia otáčok prispievajú k účinnému a pohodlnému ovládaniu za všetkých okolností.
VLASTNOSTI

Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a krútiaci moment vďaka vysoko účinnému spaľovaniu.

Nastaviteľná dĺžka trubice
Nastaviteľná dĺžka fúkacej trubice pre zabezpečenie najvyššej výkonnosti.

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.

Nastavenie otáčok motora
Rýchlosť fúkaného vzduchu sa dá upraviť pre jednoduchšie ovládanie.

Prúd vzduchu v smere rukoväte
Krytu ventilátora je navrhnutý tak, že prúd vzduchu je v osi s rukoväťou, čo zabezpečuje veľmi ľahké manévrovanie.
| Vybavenie | Fúkač 525BX Číslo výrobku: 967 28 42‑01 |
| OEM Typ koncovky | Okrúhla+ Plochá |
|---|---|
| OEM Súprava pre vysávanie | Nie |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)1 | 1 110 g/kWh |
| Motor | |
| Zdvihový objem valca | 25,4 cm³ |
Výstupný výkon2 | 0,81 kW |
| Objem palivovej nádrže | 0,45 l |
| Spotreba paliva | 550 g/kWh |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži | 7 300 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min | 3 000 ot./min |
| Kapacita | |
| Prietok vzduchu v kryte | 14 m³/min |
| Prietok vzduchu v trubici | 13 m³/min |
| Rýchlosť vzduchu (plochá koncovka) | 86 m/s |
| Rýchlosť vzduchu (okrúhla koncovka) | 70 m/s |
| Maximálna sila fúkania | 15 N |
| Rýchlosť vzduchu, m/s | 70 m/s |
| Rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 4,4 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 104 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 106 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií rukoväti (ahv, eq), m/s² | 1,2 m/s² |
Súvisiaci tovar 5
0 hodnotenie
11,50 €
/
ks
9,35 €
bez DPH
11,50 €
/
ks
9,35 €
bez DPH
na objednávku
- Akcia
0 hodnotenie
Cena pred zľavou
15,50 €
Ušetríte 2 €(- 13 %)
13,50 €
/
ks
10,98 €
bez DPH
13 % zľava
13,50 €
/
ks
10,98 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
0 hodnotenie
16,50 €
/
ks
13,41 €
bez DPH
16,50 €
/
ks
13,41 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
Tovar zaradený v kategóriách














