- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Vyžínače a krovinorezy
- HUSQVARNA 535RXT Motorový krovinorez
HUSQVARNA 535RXT Motorový krovinorez

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar6
HUSQVARNA 535RXT Motorový krovinorezna objednávku959,90 €780,41 € bez DPH
Husqvarna 535RXT je nový krovinorez univerzálnej triedy 35 cm³, vyrobený pre profesionálne nasadenie. Špičkový výkon je dosiahnutý vďaka surovej sile, unikátnej ergonómii a vysokej odolnosti. Stroj je vybavený komfortným balíčkom, ktorý obsahuje antivibračný systém LowVib® s komfortnými madlami a rukoväťou.
VLASTNOSTI

Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a krútiaci moment vďaka vysoko účinnému spaľovaniu.

LowVib®
Efektívne antivibračné tlmiče absorbujú vibrácie, šetriac tak ruky užívateľa.

Vyosené rukoväte
Zalomené riadidlá a pohodlné rukoväte umožňujú vynikajúce uchopenie a pracovný postoj.

Balance X™
Ergonomické popruhy so širokou opierkou na chrbte, ramennými popruhmi a bedrovým pásom rozložia záťaž na väčšej ploche.

Vyvýšený stĺpik rukoväte
Vysoký stĺpik riadidiel umožňuje voľný pohyb nôh pri práci na svahoch.

Tap 'n Go
Vysoko odolný žací systém s dvoma strunami a technológiou Tap'n Go. Posuv struny prebieha rýchlo a bez námahy jednoduchým zatlačením vyžínacej hlavy k zemi.

Automaticky vratný STOP vypínač
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Nastaviteľné riadidlá
Nastaviteľné a ergonomicky navrhnuté riadidlá pre maximálny komfort.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.

Uhlový prevod
Kužeľový prevod navrhnutý pre optimálny výkon. Poskytuje vysoký krútiaci moment a zaisťuje správny uhol, takže vyžínacia hlava zostáva rovnobežne so zemou.

Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný kryt vyžínacej hlavy ponúka všestranné použitie buď s nožom na trávu alebo so strunovou hlavou, aby vyhovoval rôznym typom úloh.

Nastaviteľné očko závesu nosného popruhu
Nastaviteľné očko závesu nosného popruhu pre lepšiu vyváženosť
| Motor | T35 + Multi 300-3 (1") Číslo výrobku: 966 62 89‑02 |
| Zdvihový objem valca | 34,6 cm³ |
|---|---|
Výstupný výkon1 | 1,4 kW |
| Objem palivovej nádrže | 0,6 l |
| Spotreba paliva | 475 g/kWh |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži | 8 400 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min | 2 900 ot./min |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa | 8 220 ot./min |
| Medzera medzi elektródami | 0,5 mm |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120) | 3 600 ot./min |
| Krútiaci moment, max. | 1,9 Nm |
| Krútiaci moment, pri max. ot./ min. | 6 600 ot./min |
| Zapaľovacia sviečka | Champion RCJ6Y |
| Vybavenie | |
| OEM Trávny nôž | Multi 300-3 |
| OEM Popruhy | Balance X™ |
| OEM Vyžínacia hlava | T35 M12 |
| Typ rukoväte | Riadidlá |
| Kapacita | |
| Šírka záberu, cm | 47 cm |
| Prevodovka | |
| Prevodový pomer | 1,4 |
| Uhol náklonu prevodového súkolia | 35 ° |
| Rozmery | |
| Priemer trubice | 28 mm |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 6,7 kg |
| Dĺžka trubice | 1 483 mm |
| Mazivo | |
| Typ maziva | Husqvarna dvojtaktný alebo ekviv., v pomere 50:1 |
| Typ maziva (uhlový prevod) | Minerálne mazivo |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 96 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 114 dB(A) |
| Emisie | |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah HC) | 40,51 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah HC), CARB | 29,31 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah CO) | 418,31 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerny obsah CO), EPA | 243,69 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah NOx) | 0,46 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah NOx), EPA | 1,09 g/kWh |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 862 g/kWh |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), ľavá rukoväť | 2,4 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), pravá rukoväť | 3,1 m/s² |















