- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Vyžínače a krovinorezy
- HUSQVARNA 545RX Motorový krovinorez
HUSQVARNA 545RX Motorový krovinorez
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar4
HUSQVARNA 545RX Motorový krovinorezNIE JE SKLADOM999,90 €812,93 € bez DPH
Profesionálny krovinorez s vysokým výkonom a taktiež s jedinečnou ergonómiou a manévrovateľnosťou. Motor X-Torq® zaručuje silný výkon a vynikajúcu spotrebu paliva. Optimalizovaná dĺžka hriadeľa a kužeľový prevod s uhlom 35°. Dodávaný s popruhmi Balance X™.
VLASTNOSTI

Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a krútiaci moment vďaka vysoko účinnému spaľovaniu.

Nastaviteľné riadidlá
Nastaviteľné a ergonomicky navrhnuté riadidlá pre maximálny komfort.

Balance X™
Ergonomické popruhy so širokou opierkou na chrbte, ramennými popruhmi a bedrovým pásom rozložia záťaž na väčšej ploche.

Dlhý hriadeľ
Dlhý hriadeľ ponúka zväčšený dosah a uľahčuje kosenie trávy.

Tap 'n Go
Vysoko odolný žací systém s dvoma strunami a technológiou Tap'n Go. Posuv struny prebieha rýchlo a bez námahy jednoduchým zatlačením vyžínacej hlavy k zemi.

Optimalizované ťažisko
Lepšia vyváženosť stroja vďaka umiestneniu palivovej nádrže pred motorom.

Smart Start®
Špeciálne navrhnutý motor a štartér pre ľahké a rýchle štartovanie s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Automaticky vratný STOP vypínač
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Ergonomický dizajn
Zalomené riadidlá a pohodlné rukoväte umožňujú výbornú ovládateľnosť a optimálnu pracovný postoj.

Kombinovaný ochranný kryt
Kombinovaný kryt vyžínacej hlavy ponúka všestranné použitie buď s nožom na trávu alebo so strunovou hlavou, aby vyhovoval rôznym typom úloh.

Jednoduchá výmena
Magnetický držiak uľahčuje výmenu rezných častí.

Vyvýšený stĺpik rukoväte
Vysoký stĺpik riadidiel umožňuje voľný pohyb nôh pri práci na svahoch.

LowVib®
Efektívne antivibračné tlmiče absorbujú vibrácie, šetriac tak ruky užívateľa.

Priehľadná palivová nádrž
Priehľadná palivová nádrž umožňujúca kontrolu stavu paliva.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.

Uhlový prevod
Kužeľový prevod navrhnutý pre optimálny výkon. Poskytuje vysoký krútiaci moment a zaisťuje správny uhol, takže vyžínacia hlava zostáva rovnobežne so zemou.

Nastaviteľné očko závesu nosného popruhu
Nastaviteľné očko závesu nosného popruhu pre lepšiu vyváženosť
| Motor | T45X + Multi 300-3 (1") Číslo výrobku: 966 01 59‑02 |
| Zdvihový objem valca | 45,7 cm³ |
|---|---|
Výstupný výkon1 | 2,1 kW |
| Objem palivovej nádrže | 0,9 l |
| Spotreba paliva | 450 g/kWh |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži | 9 000 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min | 2 700 ot./min |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa | 8 800 ot./min |
| Medzera medzi elektródami | 0,5 mm |
| Rýchlosť pre zopnutie spojky (±120) | 3 900 ot./min |
| Krútiaci moment, max. | 2,6 Nm |
| Krútiaci moment, pri max. ot./ min. | 6 000 ot./min |
| Zapaľovacia sviečka | NGK CMR6H |
| Vybavenie | |
| OEM Trávny nôž | Multi 300-3 |
| OEM Popruhy | Balance X™ |
| OEM Vyžínacia hlava | T45X M12 |
| Typ rukoväte | Riadidlá |
| Kapacita | |
| Šírka záberu, cm | 49 cm |
| Prevodovka | |
| Prevodový pomer | 1,4 |
| Uhol náklonu prevodového súkolia | 35 ° |
| Rozmery | |
| Priemer trubice | 32 mm |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 8,9 kg |
| Dĺžka trubice | 1 465 mm |
| Mazivo | |
| Typ maziva | Husqvarna dvojtaktný alebo ekviv., v pomere 50:1 |
| Typ maziva (uhlový prevod) | Biologicky rozložiteľné mazivo |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 101 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 117 dB(A) |
| Emisie | |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah HC) | 36,45 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah CO) | 262,85 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerny obsah CO), EPA | 269,16 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah NOx) | 1,96 g/kWh |
| Emisie výfukových plynov (priemerný obsah NOx), EPA | 1,76 g/kWh |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 910 g/kWh |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), ľavá rukoväť | 3,2 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), pravá rukoväť | 2,9 m/s² |













