- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Záhradné fúkače a vysávače
- HUSQVARNA 580BTS Motorový chrbtový fúkač
HUSQVARNA 580BTS Motorový chrbtový fúkač
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar3
HUSQVARNA 580BTS Motorový chrbtový fúkačna objednávku1 119,90 €/ ks910,49 € bez DPH
580BTS

Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a krútiaci moment vďaka vysoko účinnému spaľovaniu.

Komfortná rukoväť
Mäkké rukoväte pre optimálne pohodlie.

Air Injection™
Unikátny čistiaci systém pri nasávaní vzduchu predlžuje prevádzkovú dobu.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.

Kvalitný vzduchový filter
Dvojstupňový filter nasávaného vzduchu zabezpečuje dlhú životnosť v prašných podmienkach.

Vysoká kapacita fúkania
Výkonný a ľahko štartovateľný motor radu X-Torq® v kombinácií s konštrukciou ventilátora zabezpečuje vysoký prietok a vysokú rýchlosť vzduchu.

Využite plný výkon s minimálnym namáhaním ramien
Vyrovnávacia rukoväť uľahčuje ovládanie fúkača tým, že bráni pretiahnutiu ramena smerom nadol

Nastaviteľné rukoväte
Nastaviteľné rukoväte zabezpečujú skvelý komfort.

Ergonomická rukoväť
Rukoväť môže byť nastavená pod ľubovoľným uhlom, je vybavená gumenými vložkami pre pevné, pohodlné uchytenie.

LowVib®
Účinné tlmiče LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak paže a ruky používateľa.

Nastavenie otáčok motora
Rýchlosť fúkaného vzduchu sa dá upraviť pre jednoduchšie ovládanie.
| Vybavenie | 580BTS Fúkač Číslo výrobku: 966 62 96‑01 |
| OEM Typ koncovky | Okrúhla |
|---|---|
| OEM Popruhy | Integrovaný |
| OEM Súprava pre vysávanie | Nie |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)1 | 695 g/kWh |
| Motor | |
| Zdvihový objem valca | 75,6 cm³ |
Výstupný výkon2 | 3,3 kW |
| Objem palivovej nádrže | 2,6 l |
| Spotreba paliva | 440 g/kWh |
| Maximálne otáčky motora pri záťaži | 7 200 ot./min |
| Rýchlosť pri voľnobehu, ot./min | 2 000 ot./min |
| Kapacita | |
| Prietok vzduchu v kryte | 29 m³/min |
| Prietok vzduchu v trubici | 26 m³/min |
| Rýchlosť vzduchu (plochá koncovka) | 93 m/s |
| Rýchlosť vzduchu (okrúhla koncovka) | 92 m/s |
| Maximálna sila fúkania | 40 N |
| Rýchlosť vzduchu, m/s | 92 m/s |
| Rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 11,8 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 100 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 111 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 112 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií rukoväti (ahv, eq), m/s² | 1,6 m/s² |
- Akcia












