- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Kosačky na trávu
- Ručné (vretenové) kosačky
- HUSQVARNA Ručná kosačka 64
HUSQVARNA Ručná kosačka 64
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
HUSQVARNA Ručná kosačka 64na objednávku154,90 €125,93 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Model 64 má unikátnu vlastnosť – výška kosenia je nastaviteľná až do 55 mm. Kosačka je navrhnutá tak, aby sa s ňou ľahko pracovalo aj vo vysokej tráve. Skvelá pre trávniky, ktoré nie sú často kosené.
VLASTNOSTI

Extra zakalené vreteno a spodný nôž
Pre maximálny kosiaci výkon a maximálnu trvanlivosť.

Plynulé nastavenie výšky kosenia
Veľmi ľahko sa tlačí aj vo vysokej tráve. Skvelá pre trávniky, ktoré nie sú kosené často - kosí trávu až do výšky až do 55 mm. Jednoduché nastavenie výšky kosenia končekmi prstov.

Masívne kolesá
Odolné, ľahko otočné kolesá

Zberný kôš ako príslušenstvo
Pre ešte úhľadnejší vzhľad vášho trávnika použite zberný kôš, ktorý možno ľahko nasadiť.
| Motor | 64 Číslo výrobku: 964 95 40‑02 |
Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW1 | 0 kW |
|---|---|
| Prednastavené otáčky, ot./min | 0 ot./min |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | Oceľ |
| Materiál diskov | Plast |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Metóda(y) kosenia | Vreteno a spodný nôž |
| Šírka záberu, cm | 40 cm |
| Polohy pre nastavenie výšky kosenia | 4 |
| Nastavenie výšky kosenia | Manuálne |
| Výška kosenia, max., mm | 56 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 12 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | Bez pojazdu |
| Vybavenie | |
| Typ zberného koša | Textilný |
| Objem zberného koša, litre | 45 l |
| Typ rukoväte | Rovná |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte | Žiadne |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné | No |
| Sklopná rukoväť | Nie |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Rozmery | |
| Priemer kolies, predné, mm | 221 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm | 0 mm |
| Hmotnosť, kg | 8,7 kg |
Súvisiaci tovar 1
0 hodnotenie
42,90 €
/
ks
34,88 €
bez DPH
42,90 €
/
ks
34,88 €
bez DPH
na objednávku
Tovar zaradený v kategóriách










