- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER® 315 Mark II
Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER® 315 Mark II
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar5
Robotická kosačka HUSQVARNA AUTOMOWER® 315 Mark IISKLADOM (doručenie do 3 dní)1 349 €1 096,75 € bez DPH
Husqvarna Automower® 315 Mark II je ľahko použiteľná robotická kosačka vhodná pre trávniky s rozlohou do 1500 m². Vďaka kompaktnému 4-kolesovému dizajnu sa môžete spoľahnúť, že zabezpečí dokonalé výsledky na svahoch so sklonom 40 % aj v úzkych priechodoch. Kosačka sa ľahko čistí a jej súčasťou sú funkcie ochrany pred mrazom a časovača podľa počasia, ktoré upravujú časy kosenia podľa ročného obdobia a prerušujú plán kosenia v prípade mrazov. Vďaka tomu nedochádza k zbytočnému ničeniu trávy. Kosačka navyše v úzkych priechodoch prejde do režimu systematického kosenia, aby sa znížil počet otáčaní a minimalizovali sa stopy od kolies. S aplikáciou Automower® Connect môžete kosačku pohodlne monitorovať a ovládať pomocou smartfónu.
Automower® Connect
Vychutnajte si pohodlie diaľkového ovládania zo smartfónu pomocou aplikácie Husqvarna Automower® Connect. Okrem iného môžete svoju robotickú kosačku Husqvarna spravovať a monitorovať, meniť jej nastavenia a získať ľahký prístup k informáciám a tipom, s ktorými bude údržba trávnika bez starostí. V závislosti od modelu je k dispozícii mobilné pripojenie, pripojenie Wi-Fi a Bluetooth.
Systematické kosenie trávy v úzkych priechodoch
Kosačku na trávu môžete nastaviť tak, aby v úzkych priechodoch automaticky prepínala režim kosenia z náhodného na systematický. Tým sa znižuje počet otáčaní a nerovností, ktoré sa zvyčajne vyskytujú v úzkych priechodoch, čím sa minimalizuje riziko zanechania stôp kolies a poškodenia trávnika.

Jednoduché čistenie
Vonkajšiu a spodnú časť robotickej kosačky môžete jednoducho umývať záhradnou hadicou. Odnímateľný horný kryt a telo pre jednoduché čistenie a voľný prístup ku všetkým častiam.

Protimrazová ochrana
Robotická kosačka automaticky preruší plán kosenia v mrazivých podmienkach, čím pomáha chrániť trávnik.

Timer (časovač) podľa počasia
Kosačka Husqvarna Automower® vie svoju pracovnú dobu prispôsobiť počasiu, čo znamená, že v čase rýchleho rastu trávy pracuje oveľa dlhšie. Za slnečného a suchého počasia alebo ku koncu sezóny kosí kratšiu dobu - tým šetrí trávnik a zároveň sa menej opotrebováva.
Automatické zvládanie priechodov - patentované
Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzky priechod a prejde aj tým najužším. Pri prejazde úzkymi miestami mení dráhu, aby nedochádzalo k vytváraniu nepekných koľají.
Kosenie po špirále
Pre efektívne kosenie v oblastiach s vysokou trávou je možné aktivovať režimy kosenia na mieste alebo kosenia pošpirále. Keď je aktivovaná funkcia kosenia po špirále, senzory žacieho kotúča rozpoznajú, keď kosačka vojde do oblasti s vyššou trávou, a automaticky prepnú technológiu kosenia na systematický špirálový vzor. Režim Kosenia na mieste je určený na rýchle kosenie menšej plochy s vyššou trávou. Je to veľmi užitočné napríklad na miestach pod záhradným nábytkom po tom, čo sa tento nábytok premiestni. Umiestnite kosačku na požadované miesto a vyberte režim Kosenia na mieste. Kosačka bude kosiť v úzkych špirálach a po dokončení bude pokračovať v automatickom režime.

Profily
Vytvorte si niekoľko profilov s individuálnymi nastaveniami, čím si uľahčíte používanie kosačky na viacerých miestach. Pomenovaním profilov a inštalácií si uľahčíte prepínanie medzi rôznymi nastaveniami priamo v menu kosačky.

Sekundárna oblasť
Pokiaľ sa váš trávnik skladá z dvoch plôch, ktoré nie sú prepojené priechodom pre kosačku, môžete nastaviť vedľajšiu plochu. Ak chcete vytvoriť vedľajšiu plochu, musíte nainštalovať ohraničujúci vodič tak, aby okolo tejto oblasti vytvoril ostrovček. Po nainštalovaní kosačku manuálne presúvajte medzi týmito dvomi oblasťami a kosačka bude kosiť zvolený čas alebo kým sa nevybije akumulátor.
Nízke emisie oxidu uhličitého
Pri výbere tohto výrobku si môžete byť istí, že počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým výrobkom menej uhlíkových emisií. Tento akumulátorový výrobok neprodukuje počas používania žiadne emisie CO2, no stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od výrobku Husqvarna. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.
| Kapacita | AM 315 Mark II Číslo výrobku: 970 52 68‑11 |
| Pracovná kapacita | 1 500 m² |
|---|---|
| Typ ohraničenia | Fyzický kábel |
| Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča | 15 % |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy | 40 % |
| Max. aktívny čas | 24 h |
| Následuj navádzací vodič | 1 |
| Systém nabíjania | Automatický |
| Celkové rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 9,4 kg |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 57 cm |
| Rozmery výrobku, šírka | 43 cm |
| Rozmery výrobku, výška | 25 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Farba | Šedivá |
| Hladina hluku vnímaná | 60 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX5 |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora, Ah | 2,1 Ah |
| Nabíjací prúd (A) | 1,3 A |
| Priemerný čas kosenia na jedno nabitie | 60 min |
| Typická doba nabíjania | 60 min |
| Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní | 10 kWh |
| Žací systém | |
| Systém kosenia | 3 otočné rezné nože |
| Výška kosenia, max., mm | 50 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Šírka záberu, cm | 22 cm |
| Nastavenie výšky kosenia | Manuálne |
| Ochranný disk | Áno |
| Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku | Áno |
| Ovládanie | |
| Klávesnica | Klávesnica a displej/ apl. |
| Informačný panel | Monochromatický grafický displej 2,8” |
| Bezdrôtové pripojenie | Bluetooth® |
| Riadená aplikáciou | Automower® Connect@Home |
| Integrácia s inteligentnou domácnosťou | Nie |
| Aktualizácia firmvéru | Autorizovaný servis |
| Bezpečnosť | |
| GPS Sledovanie | Nie |
| Geoplot | Nie |
| PIN kód | Áno |
| Alarm | Áno |
| Senzor zdvihnutia | Áno |
| Senzor náklonu | Áno |
| Detekcia objektov | Nie |

















