- Úvod
- JARNÁ AKCIA HUSQVARNA 2026
- HUSQVARNA LC 247S Motorová kosačka
HUSQVARNA LC 247S Motorová kosačka
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar3
HUSQVARNA LC 247S Motorová kosačkana objednávku599,90 €487,72 € bez DPH
Pohodlná kosačka na trávu s vlastným pohonom a zberným košom

Ergonomická rukoväť
Ergonomicky zalomená rukoväť a ľahko uchopiteľná ovládacia páka umožňujú ľahké ovládanie.

Jednoduché nastavenie výšky rukoväte
Rýchle a jednoduché nastavenie rukoväte. Výber z dvoch rôznych výšok.

Jednoduché uchopenie pre zdvíhanie vpredu
Ľahko uchopiteľná zdvíhacia rukoväť uľahčuje zdvíhanie do úložných priestorov, auta alebo nosenie po schodoch.

Jednoduché nastavenie výšky kosenia
Vďaka dobre vyváženej rukoväti na ovládanie jednou rukou je nastavenie výšky kosenia jednoduché a pohodlné.

Jednoduché zloženie rukoväte
Rukoväť možno jednoducho zložiť, aby kosačka zaberala minimum priestoru pri skladovaní a prenášaní.
| Motor | LC 247S Číslo výrobku: 970 54 12‑01 |
Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW1 | 2,2 kW |
|---|---|
| Prednastavené otáčky, ot./min | 2 900 ot./min |
| Značka motora | Husqvarna |
| Názov motora | HS 139A |
| Zdvihový objem valca | 139 cm³ |
| Typ mazania motora | Rozstrekom |
| Chladenie motora | Vzduchom |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 922,38 g/kWh |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | Kompozit |
| Materiál diskov | Plast |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Metóda(y) kosenia | Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie |
| Šírka záberu, cm | 47 cm |
| Súprava BioClip® | K dispozícii ako príslušenstvo |
| Mulčovacia upchávka BioClip® | Nie |
| Polohy pre nastavenie výšky kosenia | 6 |
| Nastavenie výšky kosenia | Centrálne |
| Výška kosenia, max., mm | 75 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | S vlastným pohonom, 1 rýchlosť |
| Poháňané kolesá | Zadné |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 4 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min., km/h | 0 km/h |
| Vybavenie | |
| Typ zberného koša | Tkanina zachytávajúca nečistoty |
| Objem zberného koša, litre | 55 l |
| Typ rukoväte | Ergonomická |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte | 2 možnosti |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné | Áno/Áno |
| Sklopná rukoväť | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Bočná nastaviteľná rukoväť | Nie |
| Ovládanie plynu | Nie |
| Rýchlospojka pre pripojenie hadice na vodu | Nie |
| Spojka brzdy žacieho noža (BBC) | Nie |
| Rozmery | |
| Priemer kolies, predné, mm | 170 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm | 210 mm |
| Hmotnosť, kg | 29,5 kg |
| Rázvor náprav, cm | 67 cm |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 84 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 95 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 96 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Vibrácie na rukoväti | 2,7 m/s² |

















