Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Kosačky na trávu
- HUSQVARNA LC 253S Motorová kosačka
HUSQVARNA LC 253S Motorová kosačka
- Akcia

Podobné produkty
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar3
HUSQVARNA LC 253S Motorová kosačkaSKLADOM (doručenie do 3 dní)759,90 €617,80 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kosačka na trávu s vlastným pohonom a zberným systémom pre väčšie trávniky
Táto vysokokvalitná kosačka na trávu ma vlastný pohon a ľahko sa používa, vďaka čomu je vhodná na stredne veľké záhrady. Husqvarna LC 253S disponuje ergonomickou a ľahko sklopnou rukoväťou, praktickým uvoľnením páky a možnosťou jednoduchého nastavenia výšky kosenia, takže každé kosenie bude ešte jednoduchšie. Vďaka zberacej čepeli na trávniku ostáva menej pokosenej trávy, čím sa dosiahne uhladený vzhľad. Má odolný skelet z kompozitného materiálu odolným voči korózii a plastové kolesá, ktoré minimalizujú hmotnosť. Výkonný a spoľahlivý motor pre ešte lepší výkon a menej údržby.

Ergonomická rukoväť
Ergonomicky zalomená rukoväť a ľahko uchopiteľná ovládacia páka umožňujú ľahké ovládanie.

Jednoduché nastavenie výšky rukoväte
Rýchle a jednoduché nastavenie rukoväte. Výber z dvoch rôznych výšok.

Jednoduché uchopenie pre zdvíhanie vpredu
Ľahko uchopiteľná zdvíhacia rukoväť uľahčuje zdvíhanie do úložných priestorov, auta alebo nosenie po schodoch.

Jednoduché nastavenie výšky kosenia
Vďaka dobre vyváženej rukoväti na ovládanie jednou rukou je nastavenie výšky kosenia jednoduché a pohodlné.
| Motor | LC 253S Číslo výrobku: 970 54 15‑01 |
Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW1 | 2,75 kW |
|---|---|
| Prednastavené otáčky, ot./min | 2 900 ot./min |
| Značka motora | Husqvarna |
| Názov motora | HS 166A |
| Zdvihový objem valca | 166 cm³ |
| Typ mazania motora | Rozstrekom |
| Chladenie motora | Vzduchom |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 922,38 g/kWh |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | Kompozit |
| Materiál diskov | Plast |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Metóda(y) kosenia | Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie |
| Šírka záberu, cm | 53 cm |
| Súprava BioClip® | K dispozícii ako príslušenstvo |
| Mulčovacia upchávka BioClip® | Nie |
| Polohy pre nastavenie výšky kosenia | 6 |
| Nastavenie výšky kosenia | Centrálne |
| Výška kosenia, max., mm | 75 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | S vlastným pohonom, 1 rýchlosť |
| Poháňané kolesá | Zadné |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 4 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min., km/h | 0 km/h |
| Vybavenie | |
| Typ zberného koša | Tkanina zachytávajúca nečistoty |
| Objem zberného koša, litre | 60 l |
| Typ rukoväte | Ergonomická |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte | 2 možnosti |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné | Áno/Áno |
| Sklopná rukoväť | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Bočná nastaviteľná rukoväť | Nie |
| Ovládanie plynu | Nie |
| Rýchlospojka pre pripojenie hadice na vodu | Nie |
| Spojka brzdy žacieho noža (BBC) | Nie |
| Rozmery | |
| Priemer kolies, predné, mm | 190 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm | 230 mm |
| Hmotnosť, kg | 31,5 kg |
| Rázvor náprav, cm | 72 cm |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 87 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 97 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 98 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Vibrácie na rukoväti | 3,9 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách















