- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Kosačky na trávu
- HUSQVARNA LC 353VE Motorová kosačka
HUSQVARNA LC 353VE Motorová kosačka
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
HUSQVARNA LC 353VE Motorová kosačkana objednávku919,90 €747,89 € bez DPH
Vysokovýkonná kosačka s vlastným pohonom a elektrickým naštartovaním

Elektrické štartovanie
Kosačku spustíte stlačením štartovacieho tlačidla a ovládacej páky prítomnosti obsluhy. Na zastavenie motora stačí uvoľniť páku prítomnosti obsluhy. Vďaka tomu je manipulácia bezpečná a nenáročná, čím sa minimalizuje riziko náhodného spustenia a prevádzky bez dozoru.

Variabilná rýchlosť pojazdu
Rýchlosť pojazdu je možné rýchlo nastaviť podľa vašich potrieb a stavu trávnika

Ergonomická rukoväť
Ergonomicky zalomená rukoväť a ľahko uchopiteľná ovládacia páka umožňujú ľahké ovládanie.

Jednoduché nastavenie výšky rukoväte
Rýchle a jednoduché nastavenie rukoväte. Výber z dvoch rôznych výšok.

Jednoduché uchopenie pre zdvíhanie vpredu
Ľahko uchopiteľná zdvíhacia rukoväť uľahčuje zdvíhanie do úložných priestorov, auta alebo nosenie po schodoch.

Jednoduché nastavenie výšky kosenia
Vďaka dobre vyváženej rukoväti na ovládanie jednou rukou je nastavenie výšky kosenia jednoduché a pohodlné.

Jednoduché zloženie rukoväte
Rukoväť možno jednoducho zložiť, aby kosačka zaberala minimum priestoru pri skladovaní a prenášaní.
| Motor | LC 353VE Číslo výrobku: 970 54 17‑01 |
Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW1 | 2,75 kW |
|---|---|
| Prednastavené otáčky, ot./min | 2 900 ot./min |
| Značka motora | Husqvarna |
| Názov motora | HS 166AE |
| Zdvihový objem valca | 166 cm³ |
| Typ mazania motora | Rozstrekom |
| Chladenie motora | Vzduchom |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 922,38 g/kWh |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | Kompozit |
| Materiál diskov | Plast |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Metóda(y) kosenia | Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie |
| Šírka záberu, cm | 53 cm |
| Súprava BioClip® | K dispozícii ako príslušenstvo |
| Mulčovacia upchávka BioClip® | Nie |
| Polohy pre nastavenie výšky kosenia | 6 |
| Nastavenie výšky kosenia | Centrálne |
| Výška kosenia, max., mm | 75 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | S vlastným pohonom, variabilná rýchlosť |
| Poháňané kolesá | Zadné |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 5 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min., km/h | 2,8 km/h |
| Vybavenie | |
| Typ zberného koša | Tkanina zachytávajúca nečistoty |
| Objem zberného koša, litre | 60 l |
| Typ rukoväte | Ergonomická |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte | 2 možnosti |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné | Áno/Áno |
| Sklopná rukoväť | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Bočná nastaviteľná rukoväť | Nie |
| Ovládanie plynu | Nie |
| Rýchlospojka pre pripojenie hadice na vodu | Nie |
| Spojka brzdy žacieho noža (BBC) | Nie |
| Rozmery | |
| Priemer kolies, predné, mm | 190 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm | 230 mm |
| Hmotnosť, kg | 33 kg |
| Rázvor náprav, cm | 72 cm |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 87 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 97 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 98 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Vibrácie na rukoväti | 3,9 m/s² |
















