Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

  1. Úvod
  2. GARDENA
  3. Starostlivosť o trávnik
  4. Robotická kosačka SILENO city, 600 m²

Robotická kosačka SILENO city, 600 m²

Výkonná robotická kosačka pre trávniky do 600 m² Tichá, všestranná a inteligentne navrhnutá – to je GARDENA robotická kosačka SILENO city 60... celý popis
Dostupnosť
na objednávku
970 €
808,33 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:15010-32
ZNAČKA:Gardena
Kompletné špecifikácie

Výkonná robotická kosačka pre trávniky do 600 m²

Tichá, všestranná a inteligentne navrhnutá – to je GARDENA robotická kosačka SILENO city 600 m². SILENO city je ideálna pre menšie trávniky, poskytuje vysoký výkon a pohodlné kosenie. Pomocou aplikácie GARDENA Bluetooth® jednoducho zdvihnete svoj chytrý telefón a zadáte veľkosť trávnika, požadované dni kosenia a preferovaný čas zahájenia. Vaša robotická kosačka si vytvorí plán a je pripravená vyraziť. Svoju kosačku SILENO city môžete pohodlne ovládať cez Bluetooth® zo vzdialenosti až 10 m. Váš robot na kosenie vypočíta potrebnú dobu kosenia trávy a asistent plánovania v aplikácii GARDENA Bluetooth® vám pomôže udržať vašu záhradu v poriadku. Vďaka tichému motoru s najnižšou hladinou hluku 57 db(A) vo svojej triede si vy ani vaši susedia nevšimnete, že vaša robotická kosačka pracuje. Sofistikovaná funkcia CorridorCut bez problémov navádza robotickú kosačku pri kosení v úzkych priestoroch a úzkych rohoch so šírkou iba 60 centimetrov medzi ohraničujúcimi vodičmi. CorridorCut dokonca vyvedie vašu robotickú kosačku zo zapeklitých slepých uličiek. Robot vedený systémom SensorControl sám posudzuje, ako často potrebuje váš trávnik kosiť a rozbieha sa v najlepšej frekvencii podľa intenzity rastu trávy. Váš šikovný malý pomocník pokosí trávu čo najefektívnejšie. Vďaka funkciám Auto Weather and Terrain SILENO city vyjde a pokosí trávnik sama, bez ohľadu na počasie, dážď alebo slnečný svit. Chytrá robotická kosačka zaregistruje, či je zem zmrznutá alebo je príliš mrazivo a zastaví svoj program, kým zem nerozmrzne. Ohraničujúci vodič ukazuje kosačke SILENO city, ktorá časť záhrady by mala byť pokosená. Podobne navádzací drôt nasmeruje robotickú kosačku spoľahlivo a plne automaticky okolo všetkých plôch kosenia. Vaša kosačka bez problémov prejde úzkymi priestormi a nakoniec sa vráti domov do nabíjacej stanice. Kosí úplne autonómne, čo vám dáva viac času sústrediť sa na to, čo máte v záhrade radi. Problémom nie sú ani svahy alebo sklony až 35 percent. SILENO city sa dá ľahko umyť pomocou záhradnej hadice, jednoduchšie to už byť nemôže. Kosenie trávy je s kosačkou SILENO city tak jednoduché, len sa posadíte, relaxujete a necháte robotickú kosačku, aby za vás urobila ťažkú prácu. Budete sa čudovať, ako ste to bez nej predtým zvládli! Aplikácia GARDENA Bluetooth® vás intuitívne prevedie úvodnou inštaláciou. SILENO: s inteligentnou robotickou kosačkou na trávu bude váš trávnik vždy vyzerať nádherne upravený. SILENO.

Aby ste mohli používať aplikáciu GARDENA Bluetooth® a funkcie vašich záhradných prístrojov GARDENA Bluetooth®, je nutná online registrácia a nastavenie užívateľského účtu v spoločnosti GARDENA alebo v Husqvarna Group. Na založenie užívateľského účtu GARDENA je nutné užívateľské meno a e-mailová adresa. Pri nastavovaní stačí postupovať podľa pokynov zobrazených v aplikácii. Mimochodom: pri nastavovaní svojho užívateľského účtu GARDENA môžete použiť užívateľské meno, ktoré si zvolíte. Ak nechcete, nemusíte používať svoje meno a priezvisko. Poskytnutý e-mailový účet slúži na overenie, že ste pre prístup k e-mailovému účtu oprávnenou osobou. Tu môžete tiež použiť e-mailovú adresu, ktorá vaše meno a/alebo priezvisko neobsahuje. Viac informácií o tomto nájdete v našich zásadách ochrany osobných údajov (https://privacyportal.husqvarnagroup.com/int/privacy-notice/). Ak máte akékoľvek otázky ohľadom online registrácie, môžete tiež kontaktovať distribútora vo vašej krajine alebo kontaktovať service@gardena.cz. Naši kolegovia v zákazníckom servise vám s vašou otázkou radi pomôžu.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku15010-32
EAN-Code:4078500062787
Výkon
Hranice pracovnej oblasti600 m² ±20 %
Systém nabíjaniaAutomatický
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy35 %
Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča10 %
Produkt
Riadená aplikáciouGARDENA Bluetooth® aplikácia
Informačný panelMonochromatický grafický displej 2,1”
Timer (časový spínač)Áno
Typ rukoväteIntegrovaná
Aktualizácia firmvéruUSB
Index ochrany (IP kód)IPX5
Napájanie a nabíjanie
Typ akumulátoraLi-Ion
Typická doba nabíjania75 min
Priemerný čas kosenia na jedno nabitie65 min
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití4.5 kWh
Motor a kosiaci systém
Systém kosenia3 otočné nože ostré ako britva
Výška kosenia, min – max20 – 50 mm
Šírka záberu, cm16 cm
Obojsmerné otáčanie kosiaceho diskuÁno
Požadovaná pracovná doba (kosenie & nabíjanie)13 h for maximum area capacity
Údaje o hluku
Hladina hluku vnímaná57 dB(A)
Bezpečnostné funkcie
AlarmNie
PIN kódÁno
Senzor zdvihnutiaÁno
Senzor náklonuÁno
Príslušenstvo na inštaláciu
Ohraničujúci vodič150 m
Nízkonapäťový kábel5 m
Skoby200 ks
Celkové rozmery
Rozmery produktu, D x Š x H55 x 38 x 23 cm
Hmotnosť, kg7.3 kg

 

Vlastnosti

Auto Schedule-L-002-SILENO city

Bluetooth® pripojenie

Jednoducho si vezmite do ruky svoj smartfón a ľahko nastavíte svoju robotickú kosačku SILENO pomocou aplikácie GARDENA Bluetooth® zo vzdialenosti až 10 m. Funkcie EasyApp Control, Auto Schedule a EasyConfig patria k vlastnostiam pre jednoduchú inštaláciu a použitie bez zbytočných problémov.

19601-20-F-010

Pro-silent: veľmi tichá

Relaxujte vo svojej záhrade, zatiaľ čo SILENO city bude ticho pracovať. S najnižšou hladinou hluku vo svojej triede (57dB A) vás nebude vôbec rušiť.

AI Precise-L-001-Smart SILENO city

Al-precise: presnosť

Táto kosačka je expert v navigácii, so spoľahlivou presnosťou zvláda najužšie priestory a najtesnejšie zákutia.

19601-20-F-005

Auto Weather & Terrain: automaticky podľa počasia a terénu

SILENO city je sezónny pomocník, ktorý pracuje za každého počasia, či prší alebo svieti slnko. Táto kosačka pokosí trávnaté plochy všetkých tvarov, od jednoduchých po členité, zvládne tiež svahy so sklonom až 35 percent.

CorridorCut-L-001- Smart SILENO city

Ideálna pre malé a členité trávnaté plochy

GARDENA SILENO city kosí malé a členité trávnaté plochy úplne automaticky, spoľahlivo, bez pruhov a rovnomerne. Bez problémov zvládne úzke koridory a tesné priechody. Nabíjacia stanica môže byť tiež umiestnená ľubovoľne, takmer bez obmedzenia.

Frost Sensor-L-001-Smart SILENO city

Skvelý

Šikovný senzor mrazu zaznamená teplotu blízko bodu mrazu a pozastaví plán kosenia z dôvodu ochrany vášho trávnika. Je tiež dostupný v GARDENA smart aplikácii.

19601-20-F-014

Bezpečná a tichá

Ohraničujúci kábel určuje žaciu plochu flexibilne a napriek tomu spoľahlivo - zaisťuje, že kosačka na trávu bude kosiť len v uvedenej oblasti. Vysoko citlivé snímače kolízie zaručujú zastavenie kosačky na trávu pred záhradnými prekážkami. Pri nadvihnutí kosačky spôsobí ďalšia súprava senzorov okamžité zastavenie nožov, čím sa predchádza zraneniam.

19601-20-F-017

Jednoduché čistenie

GARDENA robotická kosačka smart SILENO city bola skonštruovaná tak, aby sa jednoduchým postrekovaním vodou zo záhradnej hadice dôkladne očistil plášť, nože a kolieska od nečistôt, prachu a zvyškovej trávy.

19601-20-F-012

Kosenie na mieste: točím sa dokola!

Vďaka funkcii kosenia v špirále je robotická kosačka SILENO city ideálna na kosenie na ťažko prístupných miestach, napríklad pod trampolínou alebo záhradným nábytkom - urobí ťažkú prácu za vás!

Parametre
ZNAČKAGardena
Otváracie hodiny

Pondelok:   8:30 - 12:00;   12:45 - 16:30

Utorok:       8:30 - 12:00;   12:45 - 16:30

Streda:        8:30 - 12:00;   12:45 - 16:30

Štvrtok:       8:30 - 12:00;   12:45 - 16:30

Piatok:         8:30 - 12:00;   12:45 - 16:30

Sobota:       dočasne zatvorené - informácie o otváracej dobe sledujte na našej stránke alebo na facebooku

Kde nás nájdete

CISÍK, s.r.o.

Sládkovičova 636/4

(za hlavnou križovatkou - smer Trenčín, pri Trenčane)

017 01  Považská Bystrica

Map
Kontakty
(Pondelok až piatok, 8:30-12:00; 12:45-16:30 hod)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk