- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Kosačky na trávu
- HUSQVARNA LC 551iV Akumulátorová kosačka (bez batérie a nabíjačky
HUSQVARNA LC 551iV Akumulátorová kosačka (bez batérie a nabíjačky
- Novinka
- Novinka
- Novinka
- Novinka
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
HUSQVARNA LC 551iV Akumulátorová kosačka (bez batérie a nabíjačkyna objednávku1 529 €1 243,09 € bez DPH
LC 551iV bez akumulátora a nabíjačky

Power Boost
Automatické zvýšenie rýchlosti noža pri kosení v náročných podmienkach v prípade potreby krátkodobo zvýši výkon.

Možnosť použitia chrbtového akumulátora pre dlhšiu dobu prevádzky

Intuitívna klávesnica
Klávesnica je veľmi ľahko ovládateľná. Všetky informácie, ktoré potrebujete, nájdete na jednom mieste.

Odolnosť proti poveternostným vplyvom (IPX4)
Tento akumulátorový výrobok spoločnosti Husqvarna spĺňa klasifikáciu IPX4 pre odolnosť proti striekajúcej vode. Vďaka tejto vlastnosti sa jedná o odolný a spoľahlivý výrobok, ktorý môže byť použitý po celý rok za každého počasia.

Bočný ochranný nárazník
Bočný ochranný nárazník pre dodatočnú ochranu pri kosení pozdĺž stien alebo iných prekážok.

savE™
Režim SavE™ maximalizuje dobu prevádzky, znižuje hladinu hluku a znižovaním otáčok predlžuje výdrž akumulátora. Ideálne pre úlohy, ktoré nevyžadujú plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete jednoduchým stlačením tlačidla.

Miesto na dva akumulátory
Plynulá hnacia sila dvoch akumulátorov umožňuje výrazne predĺžiť dobu kosenia a dosiahnuť perfektného vzhľadu trávnika.

Jednoduché nastavenie výšky rukoväte
Rýchle a jednoduché nastavenie rukoväte v dvoch rôznych výškach.

Jednoduché zloženie rukoväte
Rukoväť možno jednoducho zložiť, aby kosačka zaberala minimum priestoru pri skladovaní a prenášaní.
Kolesá s dvojitými guľôčkovými ložiskami
Zaisťujú ľahký chod kosačky aj po mnohých rokoch používania.

Flexibilný akumulátorový systém BLi-X
Vysoko výkonný 36V akumulátorový systém BLi-X ponúka širokú škálu možností, od ľahkých integrovaných akumulátorov až po chrbtové akumulátory. Naše akumulátory sú navrhnuté pre dlhú prevádzkovú dobu, rýchlo sa nabíjajú a rýchlo a ľahko sa vymieňajú, takže môžete pracovať bez prestávok. Akumulátorový systém BLi-X umožňuje flexibilné použitie v rôznom náradí značky Husqvarna. Vždy nájdete riešenie na mieru, ktoré dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Nízke emisie oxidu uhličitého
Pri výbere tohto výrobku si môžete byť istí, že počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým výrobkom menej uhlíkových emisií. Tento akumulátorový výrobok neprodukuje počas používania žiadne emisie CO2, no stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od výrobku Husqvarna. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.

Husqvarna Connect
Pomocou inteligentnej aplikácie Husqvarna Connect budete mať jednoduchý prístup k tipom, príručkám a odporúčaním náhradných dielov. Prostredníctvom Bluetooth aplikácie poskytuje tiež ďalšie informácie, ako prevádzkové údaje výrobku, stav nabitia, informácie týkajúce sa údržby a servisu. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilov z App Store alebo Google Play.
| Motor | LAWN MOWER LC 551iV Číslo výrobku: 970 62 60‑01 |
Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW1 | 1,5 kW |
|---|---|
| Prednastavené otáčky, ot./min | 3 000 ot./min |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | Hliník |
| Materiál diskov | Hliník |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Metóda(y) kosenia | Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie |
| Šírka záberu, cm | 51 cm |
| Súprava BioClip® | K dispozícii ako príslušenstvo |
| Mulčovacia upchávka BioClip® | Nie |
| Polohy pre nastavenie výšky kosenia | 6 |
| Nastavenie výšky kosenia | Centrálne |
| Výška kosenia, max., mm | 74 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 26 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | S vlastným pohonom, variabilná rýchlosť |
| Poháňané kolesá | Zadné |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 5,3 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min., km/h | 2,8 km/h |
| Vybavenie | |
| Typ zberného koša | Tkanina zachytávajúca nečistoty |
| Objem zberného koša, litre | 65 l |
| Typ rukoväte | Ergonomická rukoväť (skrz zberný kôš) |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte | 2 možnosti |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné | Áno/áno |
| Sklopná rukoväť | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Bočná nastaviteľná rukoväť | Nie |
| Ovládanie plynu | Nie |
| Rozmery | |
| Priemer kolies, predné, mm | 210 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm | 210 mm |
| Hmotnosť, kg | 40 kg |
| Rázvor náprav, cm | 69 cm |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 84 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 97 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 97 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Vibrácie na rukoväti | 0,3 m/s² |
Ako dlho vydrží akumulátor:
BLi200 - 15 min
BLi300 - 30 min














