- Úvod
- STAVEBNÉ STROJE
- Husqvarna K 4000 Cut-n-Break - elektrická rozbrusovacia píla
Husqvarna K 4000 Cut-n-Break - elektrická rozbrusovacia píla

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Husqvarna K 4000 Cut-n-Break - elektrická rozbrusovacia pílaNIE JE SKLADOM1 992 €/ ks1 619,51 € bez DPH
Elektrická rozbrusovacia píla Husqvarna K 4000 Cut-n-Break je úplne novou elektrickou rozbrusovacou pílou s jedinečnou technológiou Cut-n-Break, ktorá vám umožní rezať s hĺbkou až 400 mm pomocou cenovo dostupného nástroja. Pomocou píly Husqvarna K 4000 Cut-n-Break sme schopní ponúknuť nové príležitosti pre hlboké rezanie najmä v interiéri ale aj vonku. Tento model rozbrusovacej píly je nástrojom vynikajúci pre ploché rezanie, čím sa stáva ideálnym na rezanie v blízkosti stien, podláh a rohov. Takisto je veľmi vhodná pre drobné práce ako sú otvory v oknách pri ktorých chcete zamedziť nadmernému rezaniu v rohoch. Rozbrusovacia píla Husqvarna K 4000 Cut-n-Break je ideálna pre rezanie rúr v šachtách, rezanie drážok pre kabeláž a dilatačné škáry a na rekonštrukciu trhlín.
EKONOMICKY VÝHODNÉ REZANIE
Vďaka unikátnej metóde Cut-n-Break môžete postupne rezať materiál s nízkymi nákladmi na nástroje.

VYNIKAJÚCA HĹBKA REZANIA
Dlhé telo a dvojité rezanie kotúča pre hĺbku rezania až 400mm.

IDEÁLNE PRE REZANIE PRI STENE
Nastaviteľný kryt kotúča uľahčuje rezanie v blízkosti stien a podláh.

NULOVÉ EMISIE CO2 POČAS POUŽÍVANIA
Vychutnajte si voľnosť práce s elektrickým strojom. Preskúmajte potenciál nových použití prevádzkovaním stroja v interiéri alebo v mestských oblastiach, kde môžu byť emisie alebo hladiny hluku regulované.

ERGONOMICALLY DESIGNED REAR HANDLE
Power cord inlet located underneath the handle enables ease of use and comfortable handling with hassle free operation.

INCREASED PRODUCTIVITY
The new pop-up carbon brushes protects the collector from unforeseen rotor changes which increases reliability and enables longer service intervals.

EASY SERVICEABILITY
The one-piece inspection lid and Torx screws make it easy to assemble and service.

SÚČASŤOU DODÁVKY VÝKONNÉ KOTÚČE
So strojom dodávame dvojicu kotúčov s veľmi pevným jadrom a vysokým rezacím výkonom.

IDEÁLNE PRE PRÁCU V INTERIÉROCH
Výkonná elektrická rozbrusovacia píla pre interiérové i exteriérové použitie.

OTÁČANIE KOTÚČA DOPREDU
Kotúč sa na všetkých našich elektrických rozbrusovacích pílach otáča dopredu pre účinné rezanie materiálu a minimalizovanie rizika zaseknutia a spätného vrhu.

SYSTÉM ELEKTRONICKEJ OCHRANY PRED PREŤAŽENÍM ELGARD™
Pokročilá elektronická ochrana proti preťaženiu upozorňuje na možnosť preťaženia zmenou rýchlosti otáčania.

ELEKTRONICKÝ SYSTÉM SOFTSTART™
Štartovanie pomocou bežných poistiek s pomalou činnosťou.

SADA PRE REZANIE ZA MOKRA
Nastavenie prietoku vody zaisťuje účinné zníženie prašnosti, jednoduchšiu a účinnejšiu prácu.

VYREZÁVANIE OTVOROV
Rezanie pre malé zväčšenia otvorov pre okná a dvere.

TVÁRNICE, OBRUBNÍKY A DLAŽBA
Rezanie stavebných tvárnic, obrubníkov a záhradných dlaždíc.

LIATY BETÓN
Rezanie liateho betónu.

HLBOKÉ REZANIE
Rezanie s premenlivou hĺbkou rezu.

PODLAHY A STENY
Pravidelné rezanie podláh a stien.

DRÁŽKY
Rezanie drážok pre dilatačné škáry a opravu trhlín.

RYHY PRE POTRUBIE
Hlboké rezanie v ryhách pre potrubie.

POTRUBIE
Rezanie potrubia.

PREHĽAD FUNKCIÍ (21)
- Ekonomicky výhodné rezanie
- Vynikajúca hĺbka rezania
- Ideálne pre rezanie pri stene
- Nulové emisie CO2 počas používania
- Ergonomically designed rear handle
- Increased productivity
- Easy serviceability
- Súčasťou dodávky výkonné kotúče
- Ideálne pre prácu v interiéroch
- Otáčanie kotúča dopredu
- Systém elektronickej ochrany pred preťažením Elgard™
- Elektronický systém SoftStart™
- Sada pre rezanie za mokra
- Vyrezávanie otvorov
- Tvárnice, obrubníky a dlažba
- Liaty betón
- Hlboké rezanie
- Podlahy a steny
- Drážky
- Ryhy pre potrubie
- Potrubie
NAJVYŠŠIE TECHNICKÉ PARAMETRE
VŠETKY TECHNICKÉ PARAMETREK 4000 CUT-N-BREAK | K 4000 CUT-N-BREAK 220-240 V | EU967 07 97‑01 |
|---|---|
| MOTOR | |
| Maxim. priemer vrtáka, ručné vŕtanie | 2,7 kW |
| Cyklus fázy prúdu | 50-60 Hz |
| Napätie | 220-240 V |
| Fáza | 1 ph |
| Zdroj napájania | Napájací kábel |
| REZNÉ ZARIADENIE | |
| Max. hĺbka rezu | 400 mm |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Hrúbka kotúča | 2,5 mm |
| Max. obvodová rýchlosť kotúča | 60 m/s |
| Typ | Rezanie za mokra / za sucha |
| ROZMERY | |
| Dĺžka výrobku | 867 mm |
| Šířka výrobku | 226 mm |
| Výška výrobku | 325 mm |
| Hmotnosť, kg | 8,4 kg |
| HLADINA ZVUKU A HLUHU | |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 109 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 95 dB(A) |
| VIBRÁCIE | |
| Vibrácie ľavej rukoväte | 3,2 m/s² |
| Vibrácie pravej rukoväte | 3,4 m/s² |









