- Úvod
- LES A PÍLENIE
- Reťazové píly
- Motorová píla HUSQVARNA 445 II
Motorová píla HUSQVARNA 445 II

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar5
Motorová píla HUSQVARNA 445 IINEDOSTUPNÉ599,90 €487,72 € bez DPH
Ľahká a výkonná reťazová píla vybavená motorom s objemom 45 ccm
Systém Air Injection™
Odstredivý systém čistenia vzduchu odstraňuje väčšie častice prachu a nečistôt skôr, ako sa dostanú do vzduchového filtra, čím pomáha predĺžiť životnosť motora a zabezpečuje dlhší čas prevádzky medzi jednotlivými čisteniami filtra.

Ľahké doplňovanie paliva s výklopným uzáverom
Výklopný uzáver palivovej nádrže sa pri tankovaní ľahko otvára a zatvára, aj keď máte nasadené hrubé rukavice.

Rýchloupínacie spony vzduchového filtra
Uľahčenie čistenia a výmeny vzduchového filtra.

Smerové značky pre spiľovanie
Zreteľné značky pre smer spiľovania zaručujú vyššiu presnosť pri spiľovaní stromov.

X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a točivý moment vďaka vysoce účinnému spalování.

Kombinovaný sýtič/vypínač STOP
Kombinovaný sýtič/vypínač STOP pre ľahšie štartovanie a zníženie rizika zahltenia spaľovacieho priestoru palivom.

Bočne umiestnené napínanie reťaze
Na boku umiestnený napínač reťaze slúži na rýchle a jednoduché nastavenie reťaze.
Rýchloupínanie krytu valca záklapkou
Rýchloupínanie krytu valca šetrí čas pri výmene zapaľovacích sviečok a čistení.

Trojdielny kľukový hriadeľ
Kovaný trojdielny kľukový hriadeľ sa vyznačuje maximálnou odolnosťou aj pri najťažšej prevádzke.
LowVib®
Účinné tlmiče LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak paže a ruky používateľa.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.
Brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou
V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.

Viditeľná úroveň paliva
Priehľadný indikátor paliva uľahčuje kontrolu úrovne paliva v nádrži.

Ľahké štartovanie
Vďaka kombinovanému spínaču START/STOP a palivovému čerpadlu je možné pílu ľahko naštartovať.
| Motor | 445 II, 15" .325", H30, SN, 44µ Číslo výrobku: 970 55 87‑35 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 17,3 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 45,7 cm³ |
Výstupný výkon1 | 2,1 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 50 cm |
| Typ reťaze | SP33G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,9 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 103 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 114 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,9 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,1 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 920 g/kWh |




















