- Úvod
- ZÁHRADA A TRÁVNIK
- Kosačky na trávu
- HUSQVARNA LC 356VP Motorová kosačka
HUSQVARNA LC 356VP Motorová kosačka
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar3
HUSQVARNA LC 356VP Motorová kosačkaSKLADOM - iba osobný odber na predajni669,90 €544,63 € bez DPH
Kosačka na trávu s vlastným pohonom a vysokou zbernou kapacitou
Variabilná rýchlosť pojazdu
Rýchlosť pojazdu je možné rýchlo nastaviť podľa vašich potrieb a stavu trávnika
Systém kosenia 3-v-1
Kosačka ponúka niekoľko variantov kosenia, ktoré je možné prispôsobiť vašim potrebám a pracovným oblastiam. Zber trávy pre upravený trávnik, BioClip® (mulčovanie) na hnojenie trávnika a bočné vyhadzovanie pre menej často kosené plochy.
Ergonomická rukoväť
Ergonomicky zalomená rukoväť a ľahko uchopiteľná ovládacia páka umožňujú ľahké ovládanie.
Jednoduché nastavenie výšky rukoväte
Rýchle a jednoduché nastavenie rukoväte. Výber z dvoch rôznych výšok
Jednoduché uchopenie pre zdvíhanie vpredu
Ľahko uchopiteľná zdvíhacia rukoväť uľahčuje zdvíhanie do úložných priestorov, auta alebo nosenie po schodoch.
Centrálne nastavenie výšky kosenia
Rýchle a jednoduché nastavenie výšky kosenia trávy. Jedna páčka ovláda celé žacie ústrojenstvo.
Jednoduché zloženie rukoväte
Rukoväť možno jednoducho zložiť, aby kosačka zaberala minimum priestoru pri skladovaní a prenášaní.
| Motor | LC 356VP Číslo výrobku: 967 98 88‑01 |
Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW1 | 3,1 kW |
|---|---|
| Prednastavené otáčky, ot./min | 2 800 ot./min |
| Značka motora | Honda |
| Názov motora | GCVX-170 |
| Zdvihový objem valca | 166 cm³ |
| Typ mazania motora | Rozstrekom |
| Chladenie motora | Vzduchom |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 862 g/kWh |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | Oceľ |
| Materiál diskov | Plast |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Metóda(y) kosenia | Zber/BioClip®/Bočné vyhadzovanie |
| Šírka záberu, cm | 56 cm |
| Súprava BioClip® | K dispozícii ako príslušenstvo |
| Mulčovacia upchávka BioClip® | Nie |
| Polohy pre nastavenie výšky kosenia | 7 |
| Nastavenie výšky kosenia | Centrálne |
| Výška kosenia, max., mm | 75 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 25 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | S vlastným pohonom, variabilná rýchlosť |
| Poháňané kolesá | Zadné |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 4,5 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min., km/h | 3 km/h |
| Vybavenie | |
| Typ zberného koša | Tkanina zachytávajúca nečistoty |
| Objem zberného koša, litre | 75 l |
| Typ rukoväte | Ergonomická |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte | 2 možnosti |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné | Áno/Áno |
| Sklopná rukoväť | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Bočná nastaviteľná rukoväť | Nie |
| Ovládanie plynu | Nie |
| Rýchlospojka pre pripojenie hadice na vodu | Nie |
| Spojka brzdy žacieho noža (BBC) | Nie |
| Rozmery | |
| Priemer kolies, predné, mm | 203 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm | 203 mm |
| Hmotnosť, kg | 37,5 kg |
| Rázvor náprav, cm | 71 cm |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 86 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 98 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 98 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Vibrácie na rukoväti | 5,9 m/s² |













