- Úvod
- AKUMULÁTOROVÉ VÝROBKY STIHL
- STIHL - FSA 57 Akumulátorový vyžínač, set s 2x AK10
STIHL - FSA 57 Akumulátorový vyžínač, set s 2x AK10
- Akcia
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar3
STIHL - FSA 57 Akumulátorový vyžínač, set s 2x AK10SKLADOM (doručenie do 3 dní)329 €/ ks267,48 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Akumulátorový strunový vyžínač s vynikajúcim rezným výkonom pre prácu v záhrade. Vďaka nízkej hmotnosti je práca s ním skutočne komfortná. Širka záberu 280 mm, mäkká, nastaviteľná rukoväť, žacia hlava AutoCut C 3-2 s vysunutím struny dotykom o zem. Veľmi tichá prevádzka, nevyžaduje ochranu sluchu.
Dodávaný akumulátor: AK 10
| Menovité napätie | 36 V |
| Trieda akumulátorového náradia | Línia C |
| Hmotnosť vyžínača | 2,7* kg |
| Hladina akustického tlaku LpA (dB(A)) | 72 |
| Hladina akustického výkonu LwA (dB(A)) | 86 |
| Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť | 3,5 / 3,5 m/s2 |
| Dĺžka bez žacieho nástroja | 1,49 m |
| Priemer žacieho nástroja | 280 mm |
| Štandardný žací nástroj | Žacia hlavaAutoCut C 3-2 |
| Použitie aj s vyžínacím nožom | – |
| Rukoväť | okrúhla |
| Nastavenie rukoväte bez použitia náradia | |
| Popruhy | |
| Ochranné okuliare |
Tovar je dodávaný ako cenovo výhodný set spolu s odporúčaným akumulátorom a nabíjačkou
Ďalšie akumulátory a nabíjačky vhodné pre jednotlivé stroje STIHL a VIKING a prevádzkové časy nájdete na stihl.sk/akumulatory
Súvisiaci tovar 3
- Akcia
0 hodnotenie
Cena pred zľavou
249 €
Ušetríte 80 €(- 32 %)
169 €
/
ks
137,40 €
bez DPH
32 % zľava
169 €
/
ks
137,40 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
- Akcia
0 hodnotenie
Cena pred zľavou
369 €
Ušetríte 100 €(- 27 %)
269 €
/
ks
218,70 €
bez DPH
27 % zľava
269 €
/
ks
218,70 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
0 hodnotenie
15,90 €
/
ks
12,93 €
bez DPH
15,90 €
/
ks
12,93 €
bez DPH
SKLADOM (doručenie do 3 dní)
Tovar zaradený v kategóriách












