- Úvod
- LES A PÍLENIE
- Reťazové píly
- Motorová píla HUSQVARNA 450
Motorová píla HUSQVARNA 450

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar5
Motorová píla HUSQVARNA 450NEDOSTUPNÉ659,90 €536,50 € bez DPH
Ľahká a výkonná reťazová píla vybavená motorom s objemom 50 ccm
Systém Air Injection™
Odstredivý systém čistenia vzduchu odstraňuje väčšie častice prachu a nečistôt skôr, ako sa dostanú do vzduchového filtra, čím pomáha predĺžiť životnosť motora a zabezpečuje dlhší čas prevádzky medzi jednotlivými čisteniami filtra.

X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytujú skvelý výkon a točivý moment vďaka vysoce účinnému spalování.

Rýchloupínacie spony vzduchového filtra
Uľahčenie čistenia a výmeny vzduchového filtra.

Ľahké doplňovanie paliva s výklopným uzáverom
Výklopný uzáver palivovej nádrže sa pri tankovaní ľahko otvára a zatvára, aj keď máte nasadené hrubé rukavice.

Ergonomická zadná rukoväť
Zvýšený komfort s mäkkou výstelkou, ergonomickými páčkami a asymetrickou rukoväťou.

Smerové značky pre spiľovanie
Zreteľné značky pre smer spiľovania zaručujú vyššiu presnosť pri spiľovaní stromov.
Rýchloupínanie krytu valca záklapkou
Rýchloupínanie krytu valca šetrí čas pri výmene zapaľovacích sviečok a čistení.

Trojdielny kľukový hriadeľ
Kovaný trojdielny kľukový hriadeľ sa vyznačuje maximálnou odolnosťou aj pri najťažšej prevádzke.
LowVib®
Účinné tlmiče LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak paže a ruky používateľa.

Viditeľná úroveň paliva
Priehľadný indikátor paliva uľahčuje kontrolu úrovne paliva v nádrži.

Palivová pumpička
Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie.
Brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou
V prípade spätného rázu účinná brzda reťaze aktivovaná zotrvačnosťou okamžite zastaví reťaz, čím sa zníži pravdepodobnosť zranenia.

Automatické vrátenie vypínača do pohotovostnej polohy
Po použití vypínača pri zastavení sa automaticky prepne do zapnutej polohy, aby sa uľahčilo ďalšie spustenie.

Ľahké štartovanie
Vďaka kombinovanému spínaču START/STOP a palivovému čerpadlu je možné pílu ľahko naštartovať.
| Motor | Husqvarna 450, 15" .325", H30, SN, 44µ Číslo výrobku: 970 55 93‑35 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 17,3 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 50,2 cm³ |
Výstupný výkon1 | 2,4 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 50 cm |
| Typ reťaze | SP33G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,9 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 104 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 115 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,9 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,1 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 742 g/kWh |




















